BURSASPOR YÖNETİMİ İSTİFAYA DAVET EDİLDİ!


Yayınlanma 12 Kasım 2023, Pazar 21:17:48
Güncelleme 12 Kasım 2023, Pazar 21:17:52
BursaspordaBugün

Bursaspor’un Kırklarelispor’dan aldığı ağır yenilgi sonrası Teksas, yeşil-beyazlı yönetimi istifaya davet ederek sert bir açıklama yayımladı.

Teksas’tan yapılan açıklama şu şekilde: “Sizden olmayan herkese bayrak açarak, camiamız ve şehrimizin hiçbir unsuru tarafından kabul görmemenize rağmen bir inat uğruna yaptıklarınız, Bursasporumuzu ateşin içine çekti. İdareten görev talep edip kurulduğunuz koltuklarınızdan sizin göremediğiniz açık ancak kentimizin tamamı ciddiyetsizliğinizi, yönetimsel kabiliyetsizliğinizi, sportif açıdan idarenizde gün gün büyüyen erimeyi, altyapıda yaşananları ve kulübümüzü içine soktuğunuz belirsizliği hayret ile takip ediyor. Hala daha seneler sürecek davaları, "Netleşmeden gitmemiz dosyalara zarar verir" imasında bulunarak yanlışlarınıza zırh yapmaya çalışıyor, insanların aklı ile alay ediyorsunuz.

Size defalarca yapıcı dille çağrılarda bulunmamıza ve "Eğer gerçekten Bursasporlular ise, bir yerde dururlar" dememize rağmen, gerekeni yapmadınız.

Bu kentteki herkesin nefretini kazanmayı, şahsi ihtirasları sebebi ile Bursaspor'u uçuruma sürükleyenler arasına girmeyi başardınız.

Hayatında Özlüce'ye çay içmeye gelemezken bugün Özlüce Tesisleri'ni kıraathaneye çeviren şakşakçılarınız size söylemez, biz söyleyelim; Toplayın bavulu, defolun gidin.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bir önceki yönetim dönemlerinde sıkıştığımızda sürekli "yönetim istifa" seslerini yükseltenlerin gerçekten yönetimin istifa etmesi gereken zamanlarda yeniden "yönetim istifa" sesleri çok inandırıcı ve güven verici sesler değildir. Bu nedenle sayın Teksas gurubu! Bu sesler doğru zamanda doğru cümleler ile çıkmalı. Evet bu yönetim beceremedi ve beceremeyecek gibi görünüyor. Ancak unutmayın ki sizlerde sorumlu bir bursaspor taraftarı olmayı beceremediniz, bu gidişle de beceremeyeceksiniz. Bursaspor camiası toptan kendine çeki düzen vermeli. Herkes davranışlarına ve sözlerine dikkat etmeli. Yoksa Bursaspor yok olmaya doğru gidiyor.
13.11.2023 / 11:44:51
H.Y.


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR, BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'Nİ RAHAT GEÇTİ!
Yayınlanma 12 Kasım 2023, Pazar 21:17:48
Güncelleme 12 Kasım 2023, Pazar 21:17:52
BursaspordaBugün