BURSASPOR YÖNETİMİ, EMİN ADANUR İLE GÖRÜŞTÜ!


Yayınlanma 11 Mayıs 2023, Perşembe 11:15:03
Güncelleme 11 Mayıs 2023, Perşembe 11:15:05
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Emin Adanur’u ziyaret ederek bağış makbuzunu kendisine teslim etti.

Bursaspor Yönetim Kurulu, kulübün önceki dönem Hayrettin Gülgüler Başkanlığındaki yönetimin lideri olan Emin Adanur’u ziayeret etti.

Emin Adanur’un Atatürk Kent Ormanı’ndaki ofisinde gerçekleşen ziyarette Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz’ın yanı sıra Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar, Asbaşkanlardan Rıdvan Gültekin, yönetim kurulu üyelerinden Selim Yolgeçen, Ramazan Çetinkaya, Semih Şevik, Metin Alp ve Kulüp Genel Müdürü Nihal Ferik bulundu.


ADANUR’UN HİÇBİR RESMİ ALACAĞI KALMADI
Ekim ayında gerçekleşen Bursaspor Kulübü’ne yaptığı ziyarette tüm alacaklarını bağışlayan Adanur, bugün makbuzunu yeşil beyazlı kulübün başkanı Ömer Furkan Banaz’ın elinden aldı. İlk önce 16.5 milyon TL’yi ardından da tüm alacağı olan 34 milyon TL’yi bağışlayan Emin Adanur’un böylelikle kulüpten resmi olarak hiç bir alacağı kalmadı.

Ziyaret sonunda sezonun birimine 2 hafta kala takıma ve yönetime başarı dileklerini ileten Adanur, “İnşallah son 2 maçı da sağ Salim atlatır bu sezonu kapatırız. Size ve ekibinize başarılar diliyorum.” dedi.


Kaynak: enbursa.com


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HASAN AYAROĞLU VE ENVER CENK ŞAHİN…
Yayınlanma 11 Mayıs 2023, Perşembe 11:15:03
Güncelleme 11 Mayıs 2023, Perşembe 11:15:05
BursaspordaBugün