BURSASPOR TARAFTARININ AÇTIĞI DAVA NE OLDU? İŞTE O AÇIKLAMA…


Yayınlanma 21 Aralık 2023, Perşembe 15:08:41
Güncelleme 21 Aralık 2023, Perşembe 15:08:49
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftarının mevcut yönetimin Olağanüstü Kongre’ye gitmesi adına topladığı imzalarla ilgili açılan dava 19 Mart 2024’e ertelendi. Yapılan açıklamada, “Bu süreçte imzaları ve fedakarlıkları ile Bursaspor'a sahip çıkan siz Genel Kurul üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz” denildi.

Teksaslı Bursasporlular Derneği’nden yapılan açıklama şu şekilde: “Değerli Genel Kurul üyelerimiz, sizlerin imzaları ile mevcut yönetimin görevinin tüzüğümüz hükümleri uyarınca sona erdirilerek yeniden Genel Kurul'a gidilmesi ve geçtiğimiz Seçimli Genel Kurul süreci ile Genel Kurul'daki hukuki yanlışların ve tüzüğümüze aykırılıkların tespitine ilişkin açmış olduğumuz davanın duruşması, bugün (21 Aralık 2023) Bursa 4. Sulh Hukuk Mahkemesi'nde gerçekleşmiştir.”

19 MART’A ERTELENDİ

Açıklama şu sözlerle devam etti: “Şikayetlerimizin gerekçeleri takdir görerek dava kabul edilmiş olmakla beraber, alınan kararda, davaya konu tüzük maddelerimiz uyarınca, Genel Kurul ilanı ve hazırlıklarını yürütmek maksadı ile görev yapmaya ehil üç kulüp üyemizin belirlenerek isimlerinin ilgili adli merciiye iletilmesine, ek olarak, kulübümüzün tüzük ve üye listesini ilgili adli merciiye sunmasına, nihayetinde duruşmanın 19 Mart tarihine bırakılmasına emredilmiştir. Bu süreçte imzaları ve fedakarlıkları ile Bursaspor'a sahip çıkan siz Genel Kurul üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz. Süreci takibimizi sürdürecek, mevcut yönetimin genel kurul kararını resmi olarak almasını takiben yeniden bir değerlendirmede bulunarak siz değerli üyelerimiz ile gereken hususları paylaşacağız.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA VANSPOR MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI!
Yayınlanma 21 Aralık 2023, Perşembe 15:08:41
Güncelleme 21 Aralık 2023, Perşembe 15:08:49
BursaspordaBugün