BURSASPOR TARAFTARINI ÜZECEK GELİŞME!


Yayınlanma 16 Kasım 2023, Perşembe 09:51:16
Güncelleme 16 Kasım 2023, Perşembe 09:51:25
BursaspordaBugün

Bursaspor maçlarının yayını ile ilgili dikkat çeken gelişme yaşandı. Filbox ile TFF arasında beklenen anlaşma gerçekleşmedi. Filbox’un TFF 2. Lig ve 3. Lig’in dışında anlaştığı parada Kadınlar Futbol Ligi’ni de vermek istemesi görüşmeleri tıkadı.

TFF 2. Lig’de mücadele eden Bursaspor’un maçlarının yayınlanması ile ilgili yeşil-beyazlı taraftarlar ciddi sıkıntı çekiyor.

İç saha maçlarını Bursaspor Youtube kanalının ayda 25 TL karşılığında vermesi sorun teşkil etmezken, deplasmanda yaşanan krizler, yeşil-beyaz sevdalılarının oldukça üzüyor.

Nitekim bu sezon da Filbox şirketinin TFF ile anlaşmak üzere olduğu ve bu platform üzerinden tüm maçların verileceği duyurulmuştu.

Ancak bu durum gerçekleşmedi.

İÇ SAHADA SORUN YOK AMA DEPLASMAN PROBLEM!

TFF 2. Lig ve 3. Lig maçları dışında aynı paraya Kadınlar Futbol Ligi’ni de yayınlamak isteyen Filbox’un bu isteğine olumsuz dönen TFF, genel anlamda da anlaşmadaki maddi olanakların kısıtlı olmasından dolayı sözleşmeyi askıya aldı.

Bu durum sonrasında da alt ligleri takip eden futbolseverlerin mağduriyeti devam edeceğe benziyor.

Yayın hakları eskisi gibi kulüplerin evinde oynayacağı maçlarda kendilerinde olacak. Bursaspor bu noktada sıkıntı yaşamazken, deplasmanlardaki eziyet sürecek.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÖZLÜCE’DE 5 GOLLÜ MAÇ!
Yayınlanma 16 Kasım 2023, Perşembe 09:51:16
Güncelleme 16 Kasım 2023, Perşembe 09:51:25
BursaspordaBugün