BURSASPOR TARAFTARINA TESİS MÜJDESİ!


Yayınlanma 09 Mart 2024, Cumartesi 10:32:20
Güncelleme 09 Mart 2024, Cumartesi 10:32:27
BursaspordaBugün

CHP Bursa Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursaspor taraftarının gücünü göstermek ve sporun kardeşlik ilkesini yaymak amacıyla tüm taraftarları kapsayacak şekilde Türkiye’ye örnek teşkil edecek bir tesisin yapımı için söz verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey, Bursaspor Taraftarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Burada Başkan Kemal Gürmen ve yeşil-beyazlı taraftarlar tarafından coşkuyla karşılanan Bozbey’den taraftarı heyecanlandıracak  bir açıklama geldi.

Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Kemal Gürmen’in Bursaspor’un çıkarları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürebilecekleri bir yer talep etmesi üzerine, Türkiye’ye örnek teşkil edecek bir taraftar tesisi projesini 31 Mart’tan sonra hayata geçireceklerinin müjdesini verdi.

“Türkiye’ye örnek olacak”

Bursaspor Taraftarlar Derneği’nin yeşil beyazlı camiaya yakışan, taraftarın gücünü herkese gösterecek bir tesisi hayata geçireceğini söyleyen Bozbey, “Farklı şehirlerden gelen takım taraftarlarını en iyi şekilde ağırlayacağı, bizim tüm taraftar gruplarımızın çeşitli etkinlikler düzenleyebileceği, böylelikle de sporun kardeşlik ilkesini yayacağı bir yapıyı inşa etmek inşallah bize nasip olur. Tesis alanını bulup, en kısa sürede de inşa ederiz. Türkiye’de sansasyon yaratacak diğer takımların imreneceği bu yapıyı hayata geçireceğim” diyerek taraftarlara söz verdi. Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Nilufer belediye başkanı iken aklına gelmemişte şimdi mi aklına gelmis
09.03.2024 / 16:22:27
cobra 1688


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A ÖZEL DERS!
Yayınlanma 09 Mart 2024, Cumartesi 10:32:20
Güncelleme 09 Mart 2024, Cumartesi 10:32:27
BursaspordaBugün