BURSASPOR TARAFTARI ŞOK OLDU! TRABZONSPOR-FENERBAHÇE…


Yayınlanma 04 Nisan 2024, Perşembe 11:34:40
Güncelleme 04 Nisan 2024, Perşembe 11:34:50
BursaspordaBugün

Bursaspor’a geçen sezon Amedspor, bu sezon da Diyarbekirspor maçlarından sonra PFDK’nın verdiği cezalardan sonra Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili açıklanan cezalar yeşil-beyazlı camiada adeta şok etkisi yarattı.

Türk futbolunda yine çifte standart skandalı yaşanıyor.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra PFDK’nın aldığı kararlar Bursaspor camiasında adeta şok etkisi yarattı.

Yüzlerce taraftarın futbolcu kovaladığı, futbolcuların taraftarı tartakladığı, maç boyunca gerçekleşen eylemler de göz önünde bulundurulduğunda inanılmaz cezaların çıkması bekleniyordu.

Futbolcuların en az 10 maçtan başlayan cezalarla karşılaşacağı düşünülürken, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklama önce Türk futbolseverleri sonra da Bursasporluları hayrete düşürdü.

Bursaspor Kulübü, geçen sezon Amedspor, bu sezon da Diyarbekirspor maçlarında Trabzon’da yaşanan olayların 10’da 1 dahi yaşanmamasına rağmen inanılmaz cezalara çaptırılmıştı.

Taraftarın sahaya dahi girmedi maçlar sonrasında geçen sezon 9 maç ceza alan Bursaspor, futbolcuların birbirleriyle kavgası sonrası ise Çağatay Yılmaz başta olmak üzere 6-7 maçlık cezalarla karşı karşıya kalmıştı.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında, futbolcuların döner tekme attığı, yerdeki taraftarın kafasına vurduğu dahi görünmesine rağmen bu isimlere ceza dahi verilmedi.

İşte TFF’den yayımlanan o kararlar;


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN GRUBA HANGİ SONUÇLAR ALINDI? İŞTE SON DURUM…
Yayınlanma 04 Nisan 2024, Perşembe 11:34:40
Güncelleme 04 Nisan 2024, Perşembe 11:34:50
BursaspordaBugün