BURSASPOR TARAFTARI İSYAN ETTİ! “BU NE REZİLLİK…”


Yayınlanma 31 Mart 2023, Cuma 15:41:32
Güncelleme 31 Mart 2023, Cuma 15:41:40
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftarı, TFF’nin tek taraflı sözleşmesini feshettiği Fuchs Sports’la ilgili adeta isyan etti. Aylık ve yıllık abonelik sistemiyle binlerce kişinin üye olduğu platformdan maçların yayınlanmaması kafalarda da birçok soru işaretini beraberinde getirdi.

TFF 2. Lig ve 3. Lig’in yayın haklarını elinde bulunduran ve kısa süre önce ücretli üyeleri aktif hale getiren Fuchs Sports’ta maçlar yayınlanmıyor.

TFF’nin tek taraflı olarak sözleşmesini feshettiği Fuchs Sports, “Yayınlarımızın kaldığı yerden devam edebilmesi için çalışmalar sürmektedir” demesine rağmen birçok taraftar bu açıklamayla tatmin olmadı.

Nitekim bu hafta içinde oynanan hiçbir müsabaka Fuchs Sports’tan yayınlanmadı.

KISA SÜRE ÖNCE PARALI YAYINLAR BAŞLAMIŞTI

Türkiye geneli gibi Bursaspor taraftarı da milyonlarca lira vererek yayıncı kuruluşun abonelik sistemine kısa süre önce geçmiş ve her ne kadar sağlıklı olmasa da yayınları izleyebilmişti.

Ancak Fuchs Sports’un parasal anlamda sorumluluklarını yerine getirmediği ve sözleşmesinin bu yüzden feshedildiği gelen bilgiler arasında.

“TFF’DEN CEVAP BEKLİYORUZ”

Bursaspor taraftarı başta olmak üzere birçok futbolsever, ödedikleri paraların ne olacağı konusunda muhattap bulamamalarından da endişe ediyor.

“Bu ne rezillik”, “Paramızı geri verim”, “Paramızla rezil olduk”, “Yazık olsun”, “TFF’den cevap bekliyoruz”, “Fuchs Sports ne yapmak istiyor” gibi birçok mesaj atan taraftarlar, haklarının geri verilmesini talep ediyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İŞTE ÖZER HURMACI’NIN SOYUNMA ODASI KONUŞMASI!
Yayınlanma 31 Mart 2023, Cuma 15:41:32
Güncelleme 31 Mart 2023, Cuma 15:41:40
BursaspordaBugün