BURSASPOR TARAFTARI ESKİ YÖNETİMİ ÖRNEK GÖSTERDİ!


Yayınlanma 05 Aralık 2023, Salı 10:51:39
Güncelleme 05 Aralık 2023, Salı 10:51:45
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftarı geçen seneki Ömer Furkan Banaz ve yönetimini, mevcut yönetime örnek gösterdi. Sosyal medyadan atılan birçok mesajda Banaz’ın en ufak bir tepkide dahi koltuğu bırakması gösterilirken, Günay’ın camiayı hiç kale almaması gündem yarattı.

Bursaspor taraftarı Esenler Erokspor maçı sonrası Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde dikkat çeken bir protestoya imza attı.

Bu organizasyonun ardından gözler Bursaspor yönetimine çevrilmiş ancak alınan bilgiye göre istifa gündemlerine bile gelmediği öğrenilmişti.

Bu gelişme sonrası yeşil-beyazlı taraftarlar geçen sezon sonunda istifa eden Ömer Furkan Banaz ve yönetimini, mevcut yönetime örnek gösterdi.

İyi bir yönetime rağmen yüksek sesle çıkan ilk istifa çağrısından hemen sonra bu kritik kararı alan ve “taraftarın istediğini başımızın üstüne” diyerek görevi bırakan Ömer Furkan Banaz’ın bu hareketi şimdilerde takdir toplamaya başladı.

Ancak bunca tepkiye rağmen Başkan Recep Günay’ın hiçbir şekilde kale dahi almaması yeşil-beyaz sevdalılarını bir kez daha umutsuzluğa itmeye yetti.

Bursaspor taraftarı özellikle sosyal medyada Recep Günay ve yönetimini eşleştirmeye devam ediyor…


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Tutarlı olmakta fayda var. Cümleye bakarmısınız "iyi bir yönetim sergilemesi rağmen yüksek sesle çıkan ilk protestoya cevap vererek Ömer Faruk Banaz yönetimi istifa etti". O halde bu protestolar haklı bir nedene dayanmıyor demektir. Bu düşünce ile bu günlerde yapılan protestolar ve istifa taleplerine neden karşılık verilsin ki. Keşke taraftarlar aklını başına toplayıp Ömer Faruk Banaz yönetimini hakaretler ile haksız yere protesto etmese idi. Bu yazıdan çıkan sonuç: Bursaspor'u bu duruma düşüren sadece yöneticiler değil aynı zamanda taraftarların sorumsuz davranışlarıdır.
05.12.2023 / 11:06:16
H.Y.


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DAKİ DEĞİŞİKLİK İŞE YARADI!
Yayınlanma 05 Aralık 2023, Salı 10:51:39
Güncelleme 05 Aralık 2023, Salı 10:51:45
BursaspordaBugün