BURSASPOR TARAFTARI ATATÜRK STADI’NDA BULUŞUYOR!


Yayınlanma 23 Mayıs 2024, Perşembe 20:01:42
Güncelleme 23 Mayıs 2024, Perşembe 20:01:50
BursaspordaBugün

Bursaspor’un 1 Haziran’daki kuruluş yıl dönümüne taraftarlar çok özel hazırlanıyor. Yarından itibaren tüm şehiri bayraklarla donatılmasının çağrısını yapan Teksas, “1 Haziran akşamı da saat 20.00'de her şeyin başladığı yerde, küllerimizden doğmaya, Bursa Atatürk Stadyumu’nda buluşarak tüm Bursa'yı aydınlatıyoruz” açıklamasında bulundu.

Teksas’tan yapılan açıklama şu şekilde: “Değerli Bursalılar, Bursaspor'umuzun kuruluş yıl dönümü olan 1 Haziran günü, bu yıl apayrı bir anlam ve önem taşımaktadır. Bu hafta sonu gerçekleşecek tek adaylı kongreyi takiben, kentimiz ve camiamızın tüm unsurlarının katılımı ile 1 Haziran akşamı hiç olmadığı kadar güçlü şekilde omuz omuza veriyor, kulübümüzün Süper Lig'e yeniden büyük yürüyüşünü başlatıyoruz.”

“1 HAZİRAN’DA, SAAT 20.00’DE, ATATÜRK STADI’NDA!”

Açıklama şöyle devam etti: “Yumruğu sıkın. Bayraklarınızı, meşalelerinizi sandıklarınızdan çıkarın. Yarından itibaren, hep birlikte kentimizi yeniden Yeşil-Beyaz bayraklar ile donatıyor, 1 Haziran akşamı da saat 20.00'de her şeyin başladığı yerde, küllerimizden doğmaya, Bursa Atatürk Stadyumu’nda buluşarak tüm Bursa'yı aydınlatıyoruz. Bayraklar noktasında Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz başta olmak üzere kentimizdeki tüm kurumların da desteğini bekliyoruz.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA DOSYALAR ERİYOR! MENAJERLERE DİKKAT…
Yayınlanma 23 Mayıs 2024, Perşembe 20:01:42
Güncelleme 23 Mayıs 2024, Perşembe 20:01:50
BursaspordaBugün