BURSASPOR SPONSORU TANITTI! İŞTE O KAZANÇ...


Yayınlanma 13 Eylül 2023, Çarşamba 13:31:17
Güncelleme 13 Eylül 2023, Çarşamba 13:31:24
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü, forma göğüs sponsoru Tarım ve Peyzaj A.Ş.’yi basına tanıttı. Yeşil-beyazlı kulüp bu anlaşmadan 3.6 milyon TL gelir elde etti.

Bursaspor’un 2023-2024 forma göğüs sponsoru olan Tarım ve Peyzaj A.Ş. ile olan lansman bugün gerçekleştirildi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılan lansmana Başkan Recep Günay, Altyapıdan ve Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Samet İlhan ile Tarım ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Semih Bolat katıldı.

“BURSASPOR’UN TERK EDİLDİĞİ GÜNDE…”

Başkan Recep Günay yaptığı açıklamada, “Bursaspor sayesinde bir yerlere gelen kişilerin Bursaspor’u terk ettiğini görüyoruz. Böylesine zor bir günde Bursaspor’a sahip çıkan Tarım ve Peyzaj A.Ş.’ye teşekkür ederim” dedi.

“BURSASPOR BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”

Tarım ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Semih Bolat ise, “Bursa Büyükşehir Belediye istişari olarak, Başkanımız Alinur Aktaş’ın talimatlarıyla sezon sonuna kadar Bursaspor göğüs sponsoruluğunu almış bulunmaktayız. Bursaspor’umuza fayda sağlamasını temenni ediyorum. İnşallah hayırlı bir sezon olur. Takıma ve yönetime başarılar diliyoruz. Göz bebeğimiz Bursaspor’un her zaman yanındayız” dedi.

3.6 MİLYON TL GELİR!

Bolat ayrıca, “2 senedir Bursaspor Kulübü’müze destek oluyorduk. Şort ve göğüste yer de aldık. 3,6 milyon TL’lik bir katkımız oldu. Malzeme noktasında da yardımlarımı ve desteğimiz sürecek” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
EREN GÜLER’DEN DİKKAT ÇEKEN HİKAYE!
Yayınlanma 13 Eylül 2023, Çarşamba 13:31:17
Güncelleme 13 Eylül 2023, Çarşamba 13:31:24
BursaspordaBugün