BURSASPOR OTOBÜSÜ KAÇIRILDI!


Yayınlanma 04 Ekim 2022, Salı 09:16:34
Güncelleme 04 Ekim 2022, Salı 09:16:34
BursaspordaBugün

Karacabey’de Boyabat 1868’le oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında ciddi bir skandal önlendi. Bir Kocaelili firmanın alacakları için Bursaspor’un otobüsünü haczetmek istediği öğrenildi. Yeşil-beyazlılar ise otobüsü hızlıca stat etrafından uzaklaştırırken, kafile de Karacabeyspor’un otobüsü ile Bursa’ya döndü.

Bursaspor-Boyabat 1868 maçı sonrası yeşil-beyazlı camia yeni bir skandalın eşeğine geldi. Bursaspor Kulübü’nden alacağı olduğunu öne süren Kocaelili bir firmanın yetkilisi, maçın Karacabey’de oynanmasını fırsat bilerek Mustafa Fehmi Gerçeker Stadı’na gelen Bursaspor Kulübü’nün otobüsüne haciz işlemi yaptırmaya kalkıştı.

KARACABEYSPOR’DAN YARDIM!

Olay Gazetesi’nin haberine göre Başkan Ömer Furkan Banaz’ın girişimleri sonucunda haciz işlemine izin verilmezken, kulüp otobüsü de hemen Bursa’ya gönderildi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın girişimiyle maç sonunda yeşil beyazlı takımı Bursa’ya Karacabey Belediyespor’un otobüsü getirdi.

OTOBÜS ARIZALANDI DEMİŞLERDİ!

Bursasporda Bugün olarak kulüp yetkililerine Bursaspor kafilesinin neden Karacabeyspor’un otobüsüyle yolculuk ettiğini sorduğumuzda ise otobüsün arızalandığı cevabını almıştık.


Kaynak: Olay


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR YOLA ÇIKTI!
Yayınlanma 04 Ekim 2022, Salı 09:16:34
BursaspordaBugün