BURSASPOR MAÇA ÇIKAMAYACAKTI!


Yayınlanma 12 Ocak 2024, Cuma 12:16:27
Güncelleme 12 Ocak 2024, Cuma 12:16:39
BursaspordaBugün

Bursaspor U19 ve U17 takımları az daha deplasmanda oynayacakları maça çıkamayacaktı. Mevcut yönetimin konuyla ilgilenmemesi üzerine Gençlik Gelişim Programları Sorumlusu Okan Yılmaz’la temasa geçen BURSİAD, masrafları üstlendi. Resmi siteden yapılan teşekkürde de Recep Günay ve yönetiminden bahsedilmedi.

Bursaspor’da yaşanacak bir skandal daha son anda engellendi.

U19 ve U17 takımlarının Denizli ve Adana’da oynacakları maçlarla alakalı mevcut yönetimin hiçbir hamle yapmaması üzerine deplasmana gidelemeyecek ve maça çıkalamayacaktı.

YÖNETİCİLERE ULAŞILAMADI

Bursaspor altyapısının böyle bir durumla gündeme gelmemesi için Gençlik Gelişim Programları Sorumlusu Okan Yılmaz’ın, Başkan Recep Günay ve yönetimine ulaşmak için yaptığı çabalar sonuçsuz kaldı.

Konuyla ilgili duruma el atan Bursasporlu Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BURSİAD), Okan Yılmaz’la temasa geçti ve masrafları üstlendi.

OKAN YILMAZ TEŞEKKÜR ETTİ

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamada da BURSİAD’a, Başkan Recep Günay ve yönetimi değil, Okan Yılmaz teşekkür etti.

Hatta Okan Yılmaz, resmi siteden yaptığı açıklamada, “Kulübüm, şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım” kelimelerini kullanarak, mevcut yönetimin adını geçirmedi.

Türkiye’nin en önemli altyapısına sahip olan Bursaspor’un, U17 ve U19 takımlarının deplasmanda maça çıkamayacak noktaya gelmesi ve mevcut yönetimin bu durumu umursamaması şaşkınlıkla karşılandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Ben Bursaspor sevdalısıyım bu yönetim kadar kötü yöneten hiç bir yönetim gelmedi yazık ki ne yazık gencecik gençlerin düştüğü duruma bak sen helal olsun Busat. Başkanına ve Okan hoca kardeşime gerçek Bursasporlular bunlar teşekkür ederim sizlere
12.01.2024 / 14:00:14
Ali Mencir


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
OKAN YILMAZ’DAN TEŞEKKÜR!
Yayınlanma 12 Ocak 2024, Cuma 12:16:27
Güncelleme 12 Ocak 2024, Cuma 12:16:39
BursaspordaBugün