BURSASPOR KONGRE KARARI ALIYORDU!


Yayınlanma 05 Ekim 2023, Perşembe 10:40:01
Güncelleme 05 Ekim 2023, Perşembe 10:40:19
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, kongre üyelerinin olağanüstü genel kurul için topladıkları imzalar sonrasında görevi bıraktıklarını ancak sonrasında bu karardan vazgeçtiklerini söyledi. Bildiğiniz gibi bir dönem Bursaspor kongre kararı almış ancak sonrasında bu tüzük kongre denip geçiştirilmişti.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, Olay Medya’ya yaptığı açıklamada kulübün yaşaması ve geleceği için tüm şehrin bir araya gelmesinin gerektiğini belirterek iç kavgaların son bulmasının Bursaspor’un yararına olacağını dile getirdi.
Yaşanan süreci anlatan Recep Günay, “İmzaların toplandığı gün biz bırakacaktık. Hatta iki gün kulübe gelmedim. Bir arkadaşım geldi. ‘Eğer biz bırakıp gidersek başladığımız işler yarım kalacak. Bursaspor’a ihanet etmiş oluruz. Davaları açıp kararları alalım, mahkeme ne karar verirse boynumuz kıldan ince’ dedi. Öyle devam ettik. Yoksa bırakmıştık. İyi ki o arkadaşımızı dinlemişiz” dedi.

Bildiğiniz gibi Bursaspor Kulübü geçtiğimiz aylarda Olağanüstü Kongre kararı almış ancak sonrasında bu Tüzük Kongresi denmişti. Olayın iç yüzü de böylece ortaya çıkmış oldu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BU NE CÜRET? BURSASPOR'U ŞİKAYET ETMİŞLER...
Yayınlanma 05 Ekim 2023, Perşembe 10:40:01
Güncelleme 05 Ekim 2023, Perşembe 10:40:19
BursaspordaBugün