'BURSASPOR İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ’ DEMİŞTİ! ŞİMDİ GÖZLER BOZBEY’DE…


Yayınlanma 01 Nisan 2024, Pazartesi 14:26:52
Güncelleme 01 Nisan 2024, Pazartesi 14:27:02
BursaspordaBugün

31 Mart seçimleri sonrası Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Bozbey’in Bursaspor’la ilgili atacağı somut adımlar merak edilmeye başlandı. Seçim döneminde yeşil-beyaz sevdalılarını heyecanlandıracak açıklamalar yapan, seçim sonuçlarından sonra da Bursaspor’u unutmayarak, “Bursaspor da gülümseyecek” diyen Bozbey’in faliyetleri camiada heyecanla bekleniyor.

Bursa’nın yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey oldu.

Bursaspor camiasının da istediği aday olarak lanse edilen Bozbey, adaylık serüveni boyunca yeşil-beyazlı taraftarı heyecanlandıracak bir çok açıklamaya imza atmıştı.

Mustafa Bozbey’in 3 gün önce yaptığı açıklama ise Bursaspor taraftarını en çok heyecanlandıran gelişme olarak kayıtlara geçmişti.

BURSASPOR’LA İLGİLİ 3 GÜN ÖNCE NE SÖYLEMİŞTİ?

Transfer tahtası ile ilgili konuşan Bozbey, şunları dile getirmişti: “Biz kazandıktan sonra hemen bir çalıştay oluşturacağız. Bu çalıştayda spor aklı oluşturmak için sadece futbolu değil, diğer sporları da kapsayacak. Bursa’nın dinamiklerini bir araya getirerek Bursaspor için her şeyi yapacağız. Transfer tahtası için 100-150 milyon değil de 300-400 milyon bulunabilecek bir potansiyel var. Gerekeni yapacağız. Bursaspor yönetiminin şeffaf, hesap verilebilir ve denetlenebilirlik yapısını oluşturacağız. Bu ortak akılla hareket edildiğinde Bursa’nın dinamikleri de bir araya gelecektir”

BURSASPOR’U UNUTMADI, TEZAHÜRAT DAHİ YAPTI!

31 Mart seçimlerini kazandıktan sonra da Bursaspor’u unutmayan ve “Bursaspor da gülümseyecek” diyen Bozbey’in yeşil-beyazlılarla ilgili atacağı somut adımlar merakla beklenmeye başlandı.

Ayrıca Mustafa Bozbey, dün Kent Meydanı’nda toplanan binlerce vatandaşla karşılıklı olarak, “Yeşil, beyaz, en büyük, Bursa” tezahüratı yaptı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR YÖNETİMİNDEN ÖNEMLİ TOPLANTI!
Yayınlanma 01 Nisan 2024, Pazartesi 14:26:52
Güncelleme 01 Nisan 2024, Pazartesi 14:27:02
BursaspordaBugün