BURSASPOR HAKKINDA NE SÖYLEDİ? TFF BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ…


Yayınlanma 25 Şubat 2024, Pazar 12:36:28
Güncelleme 25 Şubat 2024, Pazar 12:36:40
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü’nü ziyaret eden TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, yeşil-beyazlı kulübün yeniden eski günlerine dönmesi gerektiğini, bu kulvarda yarışmalarının kendilerini de üzdüğünü dile getirdi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, dün Bursa’ya gelerek birçok kulübü ve tesislerini ziyaret etti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne de gelen TFF Başkanı Büyükekşi’ye, Başkanvekili ve aynı zamanda BTSO Başkanı İbrahim Burkay da eşlik etti.

Büyükekşi, kulübün son durumunu Başkan Sinan Bür’e sorarken, yapılan hataların tekrarlanmamasını diledi.

Büyükekşi, “Bursaspor gibi bir kulübün bu kulvarda yarışmaması gerekiyor. Bizim üstümüzde düşen ne varsa böylesine köklü bir kulüp için yaparız. Birçok güzide kulübümüz şu anda borç batağında. Yanlış yönetimler ve hamleler maalesef kulüplerimizi olmayacak durumlara soktu. Bir daha bu hataların yapılmamasını temenni ediyorum. Bursaspor’u bir an önce yeniden Süper Lig’e görmeyi her futbolsever gibi bizler de istiyoruz. Tesisleşme anlamında da federasyonumuzun üstüne düşen her şeyi yapacağız” ifadelerini kullandı.

Mehmet Büyükekşi, ayrıca Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri ile ilgili de projeleri olduğunu ve bununla alakalı kulübe destek çıkacaklarının da altını çizdi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A 9.2 MİLYON TL GELECEK!
Yayınlanma 25 Şubat 2024, Pazar 12:36:28
Güncelleme 25 Şubat 2024, Pazar 12:36:40
BursaspordaBugün