BURSASPOR FUTBOL OKULLARINDA REVİZYON! "BAZI OKULLARIMIZI KAPATACAĞIZ"


Yayınlanma 29 Ağustos 2022, Pazartesi 14:48:17
Güncelleme 29 Ağustos 2022, Pazartesi 14:48:17
BursaspordaBugün

Bursaspor Altyapı ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yolgeçen, farklı şehirlerde olan futbol okullarının bazılarında tasviyeye gidileceğini duyurdu.

Altyapısı ve yetiştirdiği futbolcular ile Türkiye’nin dikkatini çeken Bursaspor’da Futbol Okulları ile ilgili önemli açıklamalarda bulunuldu.

“ÇOK FAZLA ŞİKAYET GELDİ”
Altyapıdan ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, dikkat çeken ifadeler kullandı. Farklı şehirlerde bazı kulüplere verilen şubeliklerde tatsız olayların yaşandığını ifade eden Yolgeçen, “Kulüpler 800 TL + KDV ödeyerek veya bin TL ücret ödeyerek futbol okulumuzu işletme hakkı elde ediyorlar lakin bize çok fazla şikayet geldi. Veliler ücretleri veriyorlar lakin ürün tedariğini gerçekleştiremiyorlarmış. Bizlerde içerisini incelediğimizde hoş olmayan şeylerle karşılaştık. Bu yüzden bazı okullarımızı kapatacağız” dedi.

BURSA’YA 20 FUTBOL OKULU
Okullardaki farklı işleyişlere de baktıklarını söyleyen Yolgeçen, “Mesela bazı okullarımız bize büyük destek sağlıyor. İnegöl’deki okulumuz 100 bin TL’lik bir store alışverişi yapmış. Beylikdüzü’ndeki okulumuz iyi işler yapıyor. Biz bunlarla anlaşmalarımıza tabi ki devam edeceğiz. Herkes aynı kefede değil. Biz önümüzdeki sezon için Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım’da 2’şer tane olmak üzere diğer 14 ilçemize de birer tane futbol okulu olmasını istiyoruz. Yayılımı bu şekilde gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
FENERBAHÇE'DEN BURSASPORLU İKİ İSME TEKLİF!
Yayınlanma 29 Ağustos 2022, Pazartesi 14:48:17
BursaspordaBugün