BURSASPOR FORMASINDA BİR İLK!


Yayınlanma 31 Ekim 2023, Salı 16:40:04
Güncelleme 31 Ekim 2023, Salı 16:40:13
BursaspordaBugün

Bursaspor formasında ilk kez kol altına sponsor alındı. Yeşil-beyazlı takımın formasında ilk kez kol altında ‘Furpa’ reklamı yer alırken, aynı firma şort sponsoruluğunu da üstlendi.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Kulübümüz, kol altı ve şort sponsorluğu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'mizde düzenlenen basın toplantısında FURPA ile resmi sözleşmeyi imzaladı. Toplantıya Başkanımız Recep Günay ve Furpa Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alpaslan ile beraberindeki heyet katıldı” denildi.

“BURSASPOR’A SAHİP ÇIKIYORLAR”

Başkan Recep Günay yaptığı açıklamada, “Bursa'nın köklü firmalarından Furpa’ya teşekkür etmek istiyorum Bursaspor'un yanında oldukları için, Bursaspor'a sahip çıktıkları için. Camiamız ne kadar büyükse Bursaspor'a sahip çıkanlar sayesinde büyük" ifadelerini kullandı.

“BU MARKAYI AYAKTA TUTABİLMEK İÇİN…”

Furpa Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alpaslan ise, “Bizim için önemli olan takımımızın bulunduğu lig ve sıralama değil yeşil-beyaz renkler ve Bursaspor ismidir. Biz yıllardır bu kulübün ne kadar değerli olduğunu dile getirdik. Bugün de elimizden geldiğinde Bursaspor'un yanında olduğumuzu göstermek için buradayız. Allah nasip ederse başkanımızın da içinde olduğu başka bir çalışmayla karşınızda olacağız. Bursaspor bu ülkenin en önemli markalarından biri. Bu markayı ayakta tutabilmek için nasıl herkesin elini taşın altına koyması gerekiyorsa biz de Furpa ailesi olarak elinizi taşın altına koyduk. bu desteklerimiz inşallah devam edecek. Biz şampiyon bir takımız, Dünya'ya örnek olmuş bir taraftarımız var. Bir Bursaspor taraftarı olarak tüm Bursa iş insanlarını desteğe davet ediyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR NEREYE NE KADAR UZAK?
Yayınlanma 31 Ekim 2023, Salı 16:40:04
Güncelleme 31 Ekim 2023, Salı 16:40:13
BursaspordaBugün