BURSASPOR FORMA TEDARİKÇİSİNİ RESMEN DUYURDU!


Yayınlanma 07 Haziran 2022, Salı 19:52:13
Güncelleme 07 Haziran 2022, Salı 19:52:13
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü, yeni sezon forma tedarikçisinin Diadora olduğunu açıkladı.

TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Bursaspor’un yeni sezon forma tedarikçisi Diadora oldu. Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde: “Kulübümüzün Futbol A Takımımızın ‘Resmi Spor Malzeme ve Ürün Tedarikçisi’ Diadora oldu. Başkanımız Ömer Furkan Banaz, Bursastore'den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Onur Özen ve Diadora Türkiye Distribütörü Fazlıhan Carus Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen imza töreninde bir araya geldi.”

“Bizlere kolaylık gösterdiler"

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz imza töreninde yaptığı açıklamada, “Bizlere göstermiş oldukları kolaylıklardan dolayı Diadora firmasına Bursaspor Kulübü olarak çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Bursaspor'a katkılarının bundan sonraki süreçte artarak devam etmesini temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı. Bursastore'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özen ise, “Diadora markasına verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu sezon için çok güzel çalışmalar planladık. Yeni sezonda giyeceğimiz üç formamızı belirledik. Önümüzdeki haftalarda formalarımızı taraftarlarımız ile buluşturacağız. Kulübümüze ve markamıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Anlaşma 2 yıllık

Diadora Türkiye Distribütörü Fazlıhan Carus da düzenlenen imza töreninde, “Diadora markası olarak Bursaspor gibi büyük bir camia ile işbirliği yapmaktan son derece mutluyuz. Bu atılan imzanın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. İki yıllık bir sözleşme imzaladık. Bu iki yıl içerisinde kulübümüz ile beraber Bursaspor taraftarını mutlu edecek çok güzel ürünler üreteceğiz. Tekrardan hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. İmza töreninin sonunda Başkan Ömer Furkan Banaz ve Bursastore'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özen tarafından Diadora Türkiye Distribütörü Fazlıhan Carus'a işbirliğinden dolayı teşekkür plaketi verildi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
AHMET GÜRGEN: “TB2L TAKIMI KURMAYI DÜŞÜNÜYORUZ”
Yayınlanma 07 Haziran 2022, Salı 19:52:13
BursaspordaBugün