‘BURSASPOR DİRİLİŞ KARTI’ GELİYOR! İŞTE DETAYLAR…


Yayınlanma 06 Şubat 2024, Salı 15:29:06
Güncelleme 06 Şubat 2024, Salı 15:29:20
BursaspordaBugün

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, ‘Bursaspor Diriliş’ kartını duyurdu. 7 maçlık kombine kartı alan taraftarların birçok avantaja da sahip olacağını söyledi.

Bursaspor Genel Sekreter Erkan Öncel, şunları söyledi: “Bursaspor’un yalnız olmadığını biliyoruz. Sinan Başkanımızın bu görevi kabul etmesini sağladık ve Bursa’dan hak ettiği karşılığı da aldı. 20 Ocak’taki kongre öncesinde de sürecinde de Sinan Başkanımızın ‘diriliş’ sloganıyla yola çıkarak bu kenti tekrar havaya sokmak istedik ve kulübü yaşatmak istedik. Geçmişi başarılarla dolu, muhteşem bir maziye sahip bir kulüpten bahsediyoruz. Yaşama unsurlarından en önemlisi de Vakıfköy’dür. Orası ayakta durduğu sürece Bursaspor her zaman yaşar. 2009-2010’dan sonra Bursaspor inanılmaz bir başarıya ulaşmıştır. Atatürk Stadı’nda Şampiyonlar Ligi müziği çalarken, herkes ikinci şampiyonluğu beklemeye başlamıştı. Ancak tam tersi aşağıya doğru inanılmaz bir ivme yakaladı. 

“BURSASPOR SÜREKLİ İSTEYEN TARAFTAR OLMUŞ”

Celal Sönmez’le bir araya geldik. Celal bey, Bursaspor’un her noktasıyla bilgisi vardı. Ben çok şaşırdım ve gurur duydum. Bu kent için Bursaspor çok değerli olduğunu bir kez daha gördük. Bursaspor maalesef şu anda geldiği nokta hepimizi üzüyor. Bir çıkış aranıyor. Bu kulübü yaşatmak için ant içtik. Kulübü, TFF 2. Lig’de tutmak bile büyük başarı. Ama tutamasak da bizim tüm plan programımız hazır. Bursaspor yıllarca Bursa kentini tüketmiş ve bıktırmış. Sürekli isteyen taraftar olmuş. Artık Bursaspor sürekli isteyen olmasın, veren de olsun istedik. Futbol büyük bir endüstri. Sadece bağış isteyerek bıktırmak yerine, bu sistemi alışveriş haline dönüştürmek istedik. 7 maçlık da bir kombine yapıyoruz. Herkesi maça davet ediyoruz. STK’ların büyük talepleri var. Bu alışverişi taraftar boyutundan da baktığımızda da mutlu etmek istiyoruz.”

“TEK MAÇLIK BİLETLERDE DE %60 İNDİRİM OLACAK”

“Herkesi mutlu etmek ve aidiyet duygusunun üst düzeye çıkmasını istiyoruz. Kombine dışında da bir kart planlıyoruz. ‘Bursaspor Diriliş Kartı’ olarak. Kombine alan taraftarlarımıza bu kartı vereceğiz ve anlaşmalı marketlerde, mağazalardan indirimli ürünler alacak. Biz taraftarımıza vereceğiz ve öyle onlardan bir şeyler isteyeceğiz. İnanıyorum ki buna da büyük bir destek verecektir. Fiyatlar şu şekilde olacak; Güney Kale Arkası (Teksas): 300 TL, Doğu Üst (Maraton Üst): 450 TL, Doğu Alt (Maraton Alt): 550 TL, Batı Alt (Kapalı Tribün): 1500 TL, VIP Tribün: 1200 TL, 1963 Tribünü: 3000 TL olarak fiyatlandırdık. Normal satış fiyatlarından %60 gibi bir indirim sağladık. Arzu ederdik ki önümüzdeki yılın da kombinlerini dahil edebilseydik. Ama sistem bunu kabul etmiyor. Sezon başında bunu yaparız kısmetse. Tek maçlık biletler de %60’lık indirim olacak. Onlar da yarın açıklanacak.”

Bu arada Bursaspor Kulübü, sezon başında 764 kombine bilet satmış.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A NE KADAR PARA VERİLDİ? İŞTE O KATKILAR…
Yayınlanma 06 Şubat 2024, Salı 15:29:06
Güncelleme 06 Şubat 2024, Salı 15:29:20
BursaspordaBugün