BURSASPOR DENETLEME KURULU’NDAN FLAŞ AÇIKLAMA!


Yayınlanma 22 Temmuz 2023, Cumartesi 22:09:41
Güncelleme 22 Temmuz 2023, Cumartesi 22:09:46
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu, son dakika açıklaması yayımladı. Açıklamada, “Denetleme Kurulu’nun istifa etmesi Bursaspor Kulübü Derneği yönetim kurulunun seçime gitmesini değil, Denetleme Kurulu üyelerinin tekrar seçilmesine ve sürecin tekrar uzamasına neden olur” ifadelerine yer verildi.

Bursaspor Denetleme Kurulu’nda flaş açıklama geldi.

Yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Değerli Bursasporlular; Bağımsız Denetleme Kurulu listesinde bulunan tüm dostlarım ve meslektaşlarım adına bu açıklamayı yapma gereği hissediyorum. Bursaspor Kulübü Derneğinin son genel kurulunda bilindiği üzere Bursasporlu Mali Müşavirler Hareketi olarak Bağımsız Denetleme kurulu üyeliğine seçildik. Genel kurul ve sonrasında genel kurul Divan Başkanlığı, Yönetim Kurulu ve biz Denetleme kuruluna verilen dilekçe ile ilgili başkan adaylığı ile ilgili başvuru evraklarını incelemek üzere Salı günü toplanacağımızı ve süreci yakınen takip ediyor olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız.

İçinde bulunduğumuz süreçte Denetleme Kurulu'nun istifası sonucu yeniden Genel Kurul’a gidileceği bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.

Denetleme Kurulu’nun istifa etmesi Bursaspor Kulübü Derneği yönetim kurulunun seçime gitmesini değil, Denetleme Kurulu üyelerinin tekrar seçilmesine ve sürecin tekrar uzamasına neden olur.

Bu yanlış bilgiyi ve seçime gidilmesi yönündeki 2. Maddeye istinaden seçim kararı almamız yönünde oluşturulmak istenen baskıya karşı bu açıklamayı ve Tüzükte yazan görev ve sorumluluklarımızı paylaşıyorum. Saygılarımızla.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA YOL AYRIMI!
Yayınlanma 22 Temmuz 2023, Cumartesi 22:09:41
Güncelleme 22 Temmuz 2023, Cumartesi 22:09:46
BursaspordaBugün