BURSASPOR CAMİASINA MESAJ!


Yayınlanma 25 Eylül 2023, Pazartesi 11:46:50
Güncelleme 25 Eylül 2023, Pazartesi 11:46:51
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Nedim Vatansever, “Devre arasına kadar veya sezon sonuna kadar bu oyuncularla oynayacağız. Hepimiz sahip çıkmalıyız bu oyunculara” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Nedim Vatansever, Olay Medya’ya yaptığı açıklamada Altınordu maçıyla ilgili dikkat çeken anektodlar verdi.

1-0’ı bulmuşken maçı böyle bitirmeleri gerektiğini ancak uzatma dakikalarında gelen gole engel olamadıklarını aktaran genç çalıştırıcı, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Hata yapa yapa öğrenecekler. 1-0’ı yakaladık ve böyle bitirebilirdik. Bu 1 puan sezon sonunda değerli olabilir. Üzücü olan son dakikada yememiz. Sevindirici olan taraf ise Canberk’in göstermiş olduğu performans” şeklinde konuştu.

“BU ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKALIM”

Futbolculara sahip çıkılması gerektiğini hatırlatan ve pazar günü İstanbul’da oynayacakları Beyoğlu Yeni Çarşı maçından 3 puanla dönmek istediklerini aktaran Vatansever, “Coşkuyu yakalamak önemli. Devre arasına kadar veya sezon sonuna kadar bu oyuncularla oynayacağız. Hepimiz sahip çıkmalıyız bu oyunculara. Çok değerliler bizim için. Bugünden itibaren Beyoğlu Yeni Çarşı maçına hazırlanmaya başlayacağız. Rakibimizi iyi analiz edip İstanbul’dan galibiyetle dönmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR MAÇ YAPABİLİR!
Yayınlanma 25 Eylül 2023, Pazartesi 11:46:50
Güncelleme 25 Eylül 2023, Pazartesi 11:46:51
BursaspordaBugün