BURSASPOR CAMİASI TİMSAH ARENA’DA BİR ARAYA GELDİ!


Yayınlanma 18 Nisan 2023, Salı 20:54:30
Güncelleme 18 Nisan 2023, Salı 20:54:58
BursaspordaBugün

Bursaspor Taraftar Grubu Teksas, camiaya Timsah Arena’da iftar verdi. Gerçekleştirilen organizasyona futbol takımı, basketbol takımı, yöneticiler ve taraftarlar katıldı.

Ramazan ayı sebebiyle Bursaspor’un taraf grubu Teksas, Timsah Arena’da bin 200 kişilik bir iftar yemeği gerçekleştirdi.

 

Bursasporlu futbolcular ve basketbolcuların da katılım gösterdiği organizasyonda yeşil-beyazlı camiaya yakın çok fazla isim yer aldı.

“BU ŞEHİR UNUTMAZ"
Yemekte konuşan Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, “Bir spor kulübü olmaktan öte büyük bir aile olmamızın göstergesi bu tip organizasyonular. Saha sonuçlarından bağımsız bunları değerlendirdiğimizde aile olmak en büyük gücümüz. Bu gücü biz tribünlerimizden alıyoruz. Sizlerin desteğiyle savaşan bir Bursaspor ailesi göreceğimize inanıyoruz. Sizlerden ayrı kalmak bizleri üzse de sahada sizler için mücadele ediyoruz. İşler iyi gidince köşe kapmaca oynayanları fotoğraf yarışında omzu aşınanları 2 oy için şehri satanları taşın altına elini koymayanları bu şehir unutmaz, Bursaspor yılmaz, Bursaspor yıkılmaz” dedi.

“İNŞALLAH İYİ YERLERDE OLACAĞIZ”
Sonrasında söz alan Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin, “Öncelikle Türkiye’nin en büyük taraftar grubu Teksas’a teşekkür etmek istiyorum. Şehrimizin ülkemizin göz bebeği futbol takımıyla, basketbol takımımız uzun bir aranın ardından bir araya geliyor. Basketbol takımımızdan ben buradan huzurlarınızda bütün oyuncularımıza ve futbol takımımıza teşekkür etmek istiyorum. İnşallah iyi yerlerde olacağız” ifadelerini kullandı.
;

KAPTANLAR KONUŞTU!
Bursaspor Futbol Kaptanı Enver Cenk Şahin, “Birlik ve beraberlik uzun süre devam eder ve Bursaspor’u hakettiği yerlere çıkarırız” ifadelerini kullanırken Basketbol kaptanı Onuralp Bitim, “Takımımı adına çok teşekkür ediyorum. Buradaki gördüğümüz simaları her maçta görüyoruz. Herkesten Allah razı olsun. Böyle güzel bir birlik beraberlik yaşattığınız için teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | OKTAY KARA


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
FATİH ERBAKAN'DAN BURSASPOR'A ZİYARET!
Yayınlanma 18 Nisan 2023, Salı 20:54:30
Güncelleme 18 Nisan 2023, Salı 20:54:58
BursaspordaBugün