BURSASPOR CAMİASI AYAKLANDI! DUSAN ALİMPİJEVİC’E AĞIR CEZA…


Yayınlanma 28 Ocak 2024, Pazar 11:31:19
Güncelleme 28 Ocak 2024, Pazar 11:31:30
BursaspordaBugün

Beşiktaş Emlakjet Başantrenörü Dusan Alimpijevic’in, Bursaspor İnfo Yatırım kenar yönetimine doğru yaptığı ahlak sınırlarını zorlayan skandal hareketi sonrası gözler Türkiye Basketbol Federasyonu’na çevrildi. Sırp antrenöre çok ciddi yaptırım beklenirken, ahlak dışı bu harekete Beşiktaş’ın nasıl bir tavır sergileyeceği de merak konusu!

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde Beşiktaş Emlakjet ile Bursaspor İnfo Yatrım arasında İstanbul’da oynanan maç ev sahibi ekibin 88-59’lık üstünlüğü ile sona ermişti.

Karşılaşmaya, sezon başında Bursaspor İnfo Yatırım’dan, İstanbul ekibe transfer olan Başantrenör Dusan Alimpijevic’in yaptığı hareket damgasını vurdu.

Sırp antrenör, karşılaşma esnasında Bursaspor kenar yönetimine doğru spor ahlakıyla bağdaşmayan, skandal bir el hareketi yaptı.

Dusan Alimpijevic’in maç içinde hakemler tarafından fark edilmeyen bu hareketi taraftar ve basın mensuplarının cep telefonu kameralarına yansıdı.

Bursaspor taraftarı, Alimpijevic’in, yeşil-beyazlı kulüpte yıllarca birlikte çalıştığı eski mesai arkadaşlarına yönelik yaptığı harekete sosyal medya hesaplarından büyük tepki gösterdi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu’nun Dusan Alimpijevic ile ilgili nasıl bir yaptırım uygulayacağı, Beşiktaş’ın da bu ahlak sınırlarını zorlayan harekete göz mü yumacağı yoksa ceza mı keseceği merak ediliyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Köpek bile yediği kaba pislemez.
28.01.2024 / 11:49:16
İbrahim yücel


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN GRUBUNDA NELER YAŞANDI? İŞTE SON DURUM…
Yayınlanma 28 Ocak 2024, Pazar 11:31:19
Güncelleme 28 Ocak 2024, Pazar 11:31:30
BursaspordaBugün