BURSASPOR BASKETBOL’UN YENİ SPONSORU BELLİ OLDU!


Yayınlanma 01 Ağustos 2023, Salı 11:08:53
Güncelleme 01 Ağustos 2023, Salı 11:08:57
BursaspordaBugün

Bursaspor'un yeni isim sponsoru belli oldu. Yeşil-beyazlılar bu sezondan itibaren 'Bursaspor İnfo Yatırım' olarak mücadele edecek.

Bursaspor Basketbol Takımı‘nın adı bundan böyle Bursaspor İnfo Yatırım olarak kullanılacak. Bursaspor Basketbol Sportif Hizmetleri A.Ş. ile Forma Reklam, İsim Hakkı ve Sponsorluk Sözleşmesi’nin 16 milyon TL + KDV kazanacak. Takımın  play-off‘a kalması halinde ek olarak 2 milyon  TL + KDV reklam ve sponsorluk bedeli yeşil-beyazlı kulübe ödenecek.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI!

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Şirketimizce Basketbol Süper Ligi takımlarından Bursaspor Basketbol'a isim hakkı ve forma sponsoru olunmasına, isim hakkı sponsorluğunun Bursaspor İnfo Yatırım olarak kullanılmasına, bu amaçla Bursaspor Basketbol Sportif Hizmetleri A.Ş ile forma reklam, isim hakkı ve sponsorluk sözleşmesi'nin 16.000.000 TL + KDV bedel ile imzalanmasına, Bursaspor Basketbol'un play-off'a kalması halinde ek olarak 2.000.000 TL + KDV reklam ve sponsorluk bedeli ödenmesine, kararla ilgili gerekli işlemlerin yapılması ve sözleşmelerin imzalanması için yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu başkan yardımcısı ve A Grubu imza yetkililerinin münferiden yetkilendirilmesine oy birliğiyle karar verildi.”

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR, ARDA TURAN’A RAKİP OLUYOR!
Yayınlanma 01 Ağustos 2023, Salı 11:08:53
Güncelleme 01 Ağustos 2023, Salı 11:08:57
BursaspordaBugün