BURSASPOR BAŞKANINDAN TRANSFER YASAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!


Yayınlanma 29 Ocak 2023, Pazar 22:25:13
Güncelleme 29 Ocak 2023, Pazar 22:25:22
BursaspordaBugün

Bursasporda Bugün’ün canlı yayınına katılan Başkan Ömer Furkan Banaz, transfer yasağı ile ilgili son durumu aktardı.

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, transfer yasağının son durumu ile ilgili şunları söyledi: “Her hangi bir karamsarlığı pofpoflayacak durumda değiliz. Sonuna kadar mücadele ediyoruz.

Ama burdaki terminolijinin daraldığı kesin. Biliyorsunuz bu almış olduğumuz ceza ödemeleri yerine getirseniz bile kalkmayan iki dönem transfer yasağıyla karşı karşıyayız.

Onu farklı görüşmelerle bertaraf edebilir miyiz? diye gayret ettik. Biliyorsunuz FIFA ile alakalı bir ara buluculuk sürecimiz vardı. Orada başvuru süreçlerimiz oldu. Oradan negatif bir geri dönüş oldu bizlere. Büyük bir ihtimal CAS’taki gidişatın durumuda bu yönde…

Ama son raddeye kadar bu mücadeleyi vereceğiz. Ancak iki dönem transfer yasağının kalkması da tahtanın kesin açılacağı anlamına gelmiyor.

Başka dosyalarımız, mücadele ettiğimiz dosyalar var. Hepsi için bertaraf etmek için bir gayretimiz var ama bu konuda da umutları çok yukarıya taşımanın anlamı yok. Olmuyorsa elimizdeki kadroyla elimizden gelen tüm gayreti gösterip bu seneyi kenara koyup, o özlemle beklediğimiz Bursaspor'u oluşturmaya gayret edeceğiz.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TEKSAS İSTEDİ, YÖNETİM HAREKETE GEÇTİ!
Yayınlanma 29 Ocak 2023, Pazar 22:25:13
Güncelleme 29 Ocak 2023, Pazar 22:25:22
BursaspordaBugün