BUNLAR BURSASPORLU OLAMAZ!


Yayınlanma 02 Ekim 2022, Pazar 14:24:05
Güncelleme 02 Ekim 2022, Pazar 14:24:05
BursaspordaBugün

Bursaspor’un Esenler Erokspor’la oynadığı maç sonrası metroda yaşanan görüntülerin ardından yeşil-beyazlı taraftarlar isyan etti. Kamu malına zarar veren ve insanları rahatsız eden kişilerle alakalı, “Bunlar Bursasporlu olamaz” yorumunda bulunuldu.

Bursaspor camiası sosyal medyada bu görüntüleri konuşuyor.

Yeşil-beyazlı takımın Esenler Erokspor maçı sonrası metroda taşkınlık yapan kişilerle alakalı taraftarlar adeta isyan etti.

Bursaspor forması giyen herkesin Bursasporlu olmadığı kanısına aran taraftarlar sosyal medya hesaplarından bu görüntüleri paylaşarak, “Yazıklar olsun size”, “Bunlar Bursasporlu olamaz”, “Artık böyle insanları aramızda tutmamız lazım” gibi birçok yorumda bulunuldu.

Tribün liderlerinden Enes Aydın da, “Bunu yapan genç kardeşlerimizi uyaralım. Bu taraftarlık anlayışı değildir. Mala zarar vermek, insanların huzurunu kaçırmak, küfürler eşliğinde beste söylemek… Böyle bir şey değil taraftar olmak. Tribüncü olmak bu değil arkadaşlar, abiler, kardeşler. Uyaralım her kim olursa olsun” dedi.

Görüntüyü paylaşan Bursaspor taraftarı Emirhan ise, “Ben 17 yaşındayım. Bunlar da hemen hemen benimle yaşıt. Bunlar Bursaspor'luysa ben değilim. Rezillik” ifadelerini kullandı. 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA BAŞKAN ADAYI VAR MI?
Yayınlanma 02 Ekim 2022, Pazar 14:24:05
BursaspordaBugün