BU İŞİN SONU NE OLACAK? ŞİMDİ DE KUBİLAY SÖNMEZ!


Yayınlanma 05 Temmuz 2023, Çarşamba 13:16:16
Güncelleme 05 Temmuz 2023, Çarşamba 13:16:26
BursaspordaBugün

Bursaspor’un tecrübeli futbolcusu Kubilay Sönmez, “Bursaspor‘a destek çıkılırsa sonuna kadar varım ama bu şekilde olmaz” diyerek yeşil-beyazlı takımdan ayrılmak istediğini menajerine bildirdi.

Bursaspor‘da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor.

Takımın önemli oyuncularından Hasan Ayaroğlu ve Enver Cenk Şahin‘in yeşil-beyazlı kulübe veda etmesinin ardından Kubilay Sönmez de ayrılmak için girişimlere başladı.

Bursaspor ile 30 Haziran 2024 tarihine kadar sözleşmesi bulunan Kubilay Sönmez menajerini arayarak kulüpten ayrılmak istediğini iletti.

Tecrübeli oyuncu “Bursaspor‘a çok başka hayaller ile gelmiştim. Yeşil-beyazlı formayı gururla giydiğim 2 sene içerisinde camiamız gibi biz futbolcular da büyük acılar çektik. Küme düştük ama Bursaspor Armasını yere düşürmedik. Herkes gitmek isterken biz tecrübeli oyuncular olarak bu büyük camiada oynamak ve yeniden ayağa kalkmak için kaldık.

Formasını terletmekten gurur duyduğum Bursaspor için maç sonlarında başım önde sahadan ayrılmak istemiyorum. Beni anlayışla karşılayacağınızı umut ederek affımı istiyorum. Bursaspor için her zaman savaşmaya hazırım ancak Bursa’nın bir olup Bursaspor’a sahip çıkması gerekiyor. Bursaspor‘a destek çıkılırsa sonuna kadar varım ama bu şekilde olmaz” dedi.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR'UN BASKETBOL ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE GRUBU BELLİ OLDU!
Yayınlanma 05 Temmuz 2023, Çarşamba 13:16:16
Güncelleme 05 Temmuz 2023, Çarşamba 13:16:26
BursaspordaBugün