BEŞİKTAŞLI YÖNETİCİ BURSASPOR’U AFFETMEYECEKMİŞ!


Yayınlanma 11 Kasım 2023, Cumartesi 11:24:29
Güncelleme 11 Kasım 2023, Cumartesi 11:25:05
BursaspordaBugün

Beşiktaş EmlakJet Yöneticisi Umut Tahir Güneş, garip açıklamalarda bulundu. Bursaspor ile Beşiktaş arasındaki gerginliğin ömür boyu süreceğini dile getiren Güneş, Tofaş Spor Salonu’nda yaşanan olaylarla ilgili de, “Ben Beşiktaş yöneticisiyim ama bir yandan da Beşiktaş taraftarıyım. Orada olayları birebir yaşayanlardan biri olarak asla onları affetmeyeceğim” dedi.

Beşiktaş EmlakJet Yöneticisi Umut Tahir Güneş bu sezon Basketbol Süper Ligi'nde oynanan Bursaspor İnfo Yatırım karşılaşmasında yaşanan saha olayları hakkında açıklamada bulundu.

Bursaspor tribünlerinin, Beşiktaş Genel Menajeri Nedim Yücel, koç Dusan Alimpijevic ve oyuncu Derek Needham aleyhinde açtığı pankart ve tezahüratları değerlendiren Umut Tahir Güneş, "Yayıncı kuruluş da TBF de gereğini yaptı. Öncelikle teşekkür ediyorum değerli başkanımıza buradan. O pankart ve o taşkınlığın bir cezası olmalıydı. Federasyon gerekli tepkiyi gösterdi. Yayıncı kuruluş da bizden özür diledi ve konuyu hassasiyetle kapatmayı tercih ettim." dedi.

‘İNTİKAM OLARAK DÜŞÜNMEYİN’ DİYOR!

Bursaspor ve Beşiktaş arasındaki gerilimin süreceğini söyleyen yönetici "Bursaspor-Beşiktaş arasındaki gerginlik artık ömür boyu devam edecek gibi gözüküyor. Basketbol olsun, futbolda da öyleydi. Ben Beşiktaş yöneticisiyim ama bir yandan da Beşiktaş taraftarıyım. Orada olayları birebir yaşayanlardan biri olarak asla onları affetmeyeceğim. Orada hocaya, Nedim kardeşime gösterilen tepkiyi ömür boyu affetmeyeceğim. İntikam olarak düşünmeyin lütfen bunu, asla öyle bir şey değil" ifadelerini kullandı.

BU HABERİN YORUMLARI
UNUTANİN AMK
13.11.2023 / 10:47:08
Vedat


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
GENÇLER DE BEŞİKTAŞ’A ACIMADI!
Yayınlanma 11 Kasım 2023, Cumartesi 11:24:29
Güncelleme 11 Kasım 2023, Cumartesi 11:25:05
BursaspordaBugün