BERAT ALTINDİŞ'TEN AMEDSPOR MAÇI AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 21 Eylül 2022, Çarşamba 18:41:43
Güncelleme 21 Eylül 2022, Çarşamba 18:41:43
BursaspordaBugün

Bursaspor'un golcü futbolcusu Berat Altındiş, Amed Sportif maçıyla ilgili olarak "Önümüzde çok önemli bir maç var inşallah kazanıp döneceğiz" dedi.

Amed Sportif Faaliyetler maçı öncesinde hazırlıklarını sürdüren Bursaspor'da golcü futbolcu Berat Altındiş basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sivas Belediyespor maçını kazandıkları için mutlu olduklarını söyleyen Altındiş,''Kazandığımız için mutluyuz. Güzel bir maç oldu. iyi mücadele ettik ama bu maç artık geride kaldı. Önümüzde çok önemli bir başka maç var. Her zamanki gibi hazırlanacağız önümüzdeki maça. İnşallah kazanıp döneceğiz" dedi.

"HEDEFİMİZ PLAY-OFF'UN İÇİNDE YER ALMAK"
Son maçta kanatta oynamasıyla ilgili bir soruya yanıt veren yetenekli forvet, "Altyapıda kanat oynuyordum. Üst yapıya çıktığım dönemde de oynadığım maçlar oldu. Alışkın olduğum bir mevki zaten. Nerde görev alırsam orada oynamak istiyorum. Genç bir takımız. Zamanla tecrübe kazanıyoruz. tecrübeyi kazanırken de puanları kazanmak istiyoruz. Hedefimiz Play-Off'un içerisinde yer almak. Taraftarımızın desteği bizi her zaman pozitif etkiliyor. Taraftarımız olduğu zaman daha güçlü oluyoruz'' şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A TFF’DEN GÜZEL HABER!
Yayınlanma 21 Eylül 2022, Çarşamba 18:41:43
BursaspordaBugün