'BENİM VERDİĞİM PARAYLA MI YÖNETECEKSİN KULÜBÜ'


Yayınlanma 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:26:08
Güncelleme 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:26:17
BursaspordaBugün

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Yönetime gelmek isteyen isimler beni arıyorlar. Destek istiyorlar. Benim vereceğim parayla mı yöneteceksin kulübü" dedi.

Alinur Aktaş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bursaspor’un yalnız bırakıldığının altını çizen Aktaş, “Özellikle beni kongre zamanı herkes arar. Yönetimlere talip olan isimler arar. Ben de ‘Beni niye arıyorsunuz’ diyorum. 'Ben dükkan sahibi değilim, gerçek sahibi değilim, destekçisi, gönüllüsüyüm' diyorum. ‘Tabloyu bilerek geliyorsunuz değil mi’ dediğimde ‘Ne destek verirsiniz’ diyorlar. Konuşma gereği duymuyorum. Benim vereceğim parayla mı yöneteceksin kulübü. Bursapor’u sağlam temellere oturtamassak sıkıntı yaşarız. Herkesin yaşadığı sıkıntılar vardır” dedi.

“TAKIM İÇİNDE KAYNAŞMA VAR”
Takımın sportif olarak son durumu ile ilgili de konuşan Aktaş, “Özer kardeşimiz ile birlikte takım güzel bir hava yakaladı. İçinde bulunduğumuz durum güzel bir noktaya geldi. Bizim evletlarımız, gençlerde kaynaşma var. Ben kendilerinden daha büyük başarılar bekliyordum. Sezon başında tahtayı açamayacağımız belliydi. Şu an gelinen noktada biz Ankaraspor’u ve herkesin 5-6 attığı Tarsus’u yenseydik play-off hattında olabilirdik. Sanki gençler son 3-5 maçta kendilerine döndüler. Kutluyorum. Bursaspor inşallah iyi olacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Başkan siyasi kimliğin birtarafa Bursaspora herzaman destek veren birisin sende olmasan Bursalılar bilsinki takım şuan amatördeydi.kim nederse desin sen yine elini taşın altına koy.kıymetini değerini bilenler bilir.
12.04.2023 / 06:11:26
Orhan çakır


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN BANKA BORÇLARI İLE İLGİLİ KRİTİK GÖRÜŞME!
Yayınlanma 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:26:08
Güncelleme 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:26:17
BursaspordaBugün