BAŞKAN ÖMER FURKAN BANAZ’DAN YENİ AÇIKLAMALAR!


Yayınlanma 01 Ekim 2022, Cumartesi 10:57:31
Güncelleme 01 Ekim 2022, Cumartesi 10:57:31
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursaspor Dergisi’nin yeni sayısında açıklamalarda bulundu. Banaz, borcu ödeyebilmek için şehir ile bütün olmaları gerektiğinin altını çizdi.

Bursaspor başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursaspor Dergisi’nin yeni sayısında camiaya seslendi.

Banaz, “Oldukça duygusal ve zorlu olacağını bildiğimiz yolculuğumuza başladık. Ben ve arkadaşlarım saha dışı konularda elimizden geleni ve hatta fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Taraftarlarımız da en uzak deplasmanlarda bizleri yalnız bırakmayarak özverilerini gösteriyorlar. Saha içerisindeki evlat ve kardeşlerimiz de terlerinin son damlasına kadar mücadele ediyorlar ve edecekler” dedi.

“İNANMALARINI İHTİYACIMIZ VAR”
Ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını söyleyen Banaz, “Fakat tecrübe eksikliği önemli bir eksiklik. Özellikle mücadele ettiğimiz ligde bizi zorlayan bir durum. Biz bunun ilerleyen haftalar ile birlikte sonlanacağını inanıyoruz. Fakat taraftarımızın da bunu bilmesi ve bu takıma inanmasına ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

“ŞAMPİYON TAKIMI HERKES YENMEK İSTER”
Şampiyon takım olduklarının altını çizen Banaz, “Hangi ligde mücadele ettiğimiz bu durumu değiştirmez. Rakiplerimiz de nerede olursak olalım şampiyon bir takımla oynadıklarının farkındalar. Şampiyon takımı herkes yenmek ister. Şampiyon takıma karşı herkes daha fazla koşar. Oyuncularımız da şampiyon takımda oynadıklarının bilincindeler ve buna göre performans verecekler” ifadelerini kullandı.

“GERİ ÇEVİRME LÜKSÜMÜZ YOK”
Borçların bellerini büktüğünü söyleyen Banaz, “Bu borcu her ne kadar biz ödemeye çalışsak bile bireylerin ödeyebileceği bir borç yok maalesef. Borcu ödemek için şehir ile bir bütün olmamız gerekiyor. Şu ana kadar yardımcı olmaya çalışan insanlar küstürülmüş. Biz artık yardım eden herkesi onurlandırmalıyız. Yardım etmek isteyen eli geri çevirme lüksümüz yok” dedi.

BAŞKAN SÖZ VERDİ

Başkan Banaz sözlerini şu ifadelerle sürdürdü:

“Bursaspor'umuz için saha içi ve idari anlamda elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza söz veriyoruz. Özkaynaklarımızdan çıkan evlatlarımız ile, çok zor şartlarda çalışmasına karşın özverisini eksik etmeyen personelimizle, en zor durumda elini taşın altına koyan yönetimimizle ve en önemlisi Bursaspor taraftarının bizi bir saniye yalnız bırakmayan sevgi ve desteğiyle bu armayı sendelediği halden, şahlandığı ve sevinç çığlıklarımızın üstünde mağrur bir şekilde dalgalandığı duruma geçireceğiz.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İŞTE BURSASPOR’UN MUHTEMEL 11’İ!
Yayınlanma 01 Ekim 2022, Cumartesi 10:57:31
BursaspordaBugün