BAŞKAN BANAZ’DAN MUSTAFA VARANK AÇIKLAMASI! “BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE…”


Yayınlanma 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:11:29
Güncelleme 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:11:29
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile yapılan görüşmenin detaylarını Bursasporda Bugün yayınında aktardı. Banaz, “Bakan bey bize şunu çok net olarak hissettirdi ki bundan sonraki desteklerini fazlasıyla hissedeceğiz” dedi.

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, 3-3 tamamlanan Düzcespor maçının ardından Bursasporda Bugün ekranlarına konuk oldu.

Banaz, Varank ile dün yapılan görüşmenin detaylarını aktardı.Başkan Ömer Furkan Banaz’ın açıklamaları şu şekilde:

“Dün akşam sayın bakanımız Mustafa Varank, Bursa’da gençlerle bir araya geldi. Bakan Bey, Bursa’dan aday göstermesinden sonra Bursa okumasını Bursaspor üzerinden yapmayı seçti. Şehirde birçokları tarafından hissetmediğimiz, görmediğimiz şekilde bize destek oldu. Bu da bizi umutlandırdı. Bu andan sonra biz de kendisine forma hediye edelim ve Bursaspor sürecini anlatırız, problemlerimizi aktarırız diye düşündük. Formayı hediye ederken kendisi formayı satın almak istedi. Sonrasında pazarlık yaptık ve Yadigar Bilet Kampanyamıza katılım gösterdi. Bakan bey şunu hissettirdi. Kendisinin bundan sonraki süreçte desteklerini fazlasıyla hissedeceğiz”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
DENİZ AYDIN'IN SON DURUMU NE?
Yayınlanma 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:11:29
Güncelleme 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:11:29
BursaspordaBugün