BAHADDİN GÜNEŞ'TEN, BATMAN PETROLSPOR MAÇI AÇIKLAMALARI!


Yayınlanma 12 Nisan 2023, Çarşamba 14:26:41
Güncelleme 12 Nisan 2023, Çarşamba 14:26:41
BursaspordaBugün

İnegölspor hafta sonu kendi evinde oynayacağı Batman Petrolspor maçı hazırlıklarını sürdürürken Teknik Direktörü Bahaddin Güneş “3 puanı almak istiyoruz” dedi.

İnegölspor geçtiğimiz hafta Hes İlaç Afyonspor deplasmanından 3 puan ile döndü ve Batman Petrolspor hazırlıklarına başladı.

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman sonrasında açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bahaddin Güneş Afyon maçını değerlendirerek Batman maçı hazırlıklarıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

“3 puana odaklandık”
Arkalarında iyi bir taraftarlarının olduğunu ifade eden Güneş, “Bizim üzüldüğümüz nokta Nazilili ve Bursa maçlarında 3 puan alamamak ve taraftarımızı üzmüş olmak. Oyuncularımızla da konuştum ve dedim ki bizim gücümüzü, sinerjimizi çıkartmamız gerekiyor. Benim eski takımım doğru ve bizi yendikleri zaman play-of düşünüyorlardı. Bundan dolayı da maça odaklandılar. Biz de kendi konumumuzu düşündük ve 3 puana odaklandık. Şükürler olsun ki çocuklarımızın da iyi mücadelesiyle 3 puanı aldık” dedi.

“Gerekli mücadeleyi göstereceğiz”
Batman’ın deplasmanda 7 maçı kaybetmediğini ifade eden Güneş, “Deplasmanda konsantre oldukları buradan belli. Her zaman dediğim gibi bizi esas ilgilendiren kendi takımımızın ne yapacağı. Bu maç için de iyi hazırlanıp en iyi şekilde 3 puanı almak istiyoruz. Sabırlı olmak ve imkanlarımızı doğru kullanmak istiyoruz.  3 puanı inşallah aldığımız zaman biz ondan sonraki gelişmelere bakacağız. Bu maçı almadan “başkan bir maçı düşünmemiz hayalcilik olur. Önce bu maçı almaya odaklıyız” şeklinde konuştu.

“Mücadeleye iten bir taraftarımız var”
Taraftarlarının mutlu olmayı hak ettiğini söyleyen Güneş, “Ben Ankara Demir’de de şampiyonluğa oynadım, Hekimoğlu’nda da şampiyonluğa oynadım ama böyle bir taraftar bende olsaydı o zaman şampiyon olurdum.  Hedefe ve mücadeleye iten bir taraftarımız var. Ben onlar adına üzgünüm ama çok teşekkür ediyorum. Afyon’da çıkan olayları bir kez daha kınıyorum. İnşallah takımımızı kaostan kurtarıp bu seneyi böylelikle bitirmek istiyoruz“ şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
AMAN DİKKAT! TAM 8 İSİM...
Yayınlanma 12 Nisan 2023, Çarşamba 14:26:41
Güncelleme 12 Nisan 2023, Çarşamba 14:26:41
BursaspordaBugün