ARTIK BURSASPOR BASKETBOL KULÜBÜ! İŞTE O AÇIKLAMA…


Yayınlanma 12 Haziran 2023, Pazartesi 17:55:26
Güncelleme 12 Haziran 2023, Pazartesi 17:55:34
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü, Erbak ve Kızıl ailelerine teşekkür ederek, “Bursaspor Basketbol Kulübü olarak mücadelemize ilk günkü heyecan ile devam edeceğimizin bilinmesini isteriz” açıklamasında bulundu.

Bursaspor'dan yapılan açıklama şu şekilde: "Kamuoyuna Duyuru

Birlikteliğimiz döneminde Şehrimizin 111 yaşındaki yerli ve milli en büyük Uluslararası içecek markası olan Uludağ İçecek Türk A.Ş Frutti Extra markası ile Türkiye’ye rol model olacak ve sponsorluktan öte bir model oluşturduk. Yeni deneyimler kazandık. Tarihi anlara beraber şahit olduk. Birçok an ve anı bıraktık geride. Bu sadece bir sponsorluk anlaşması değildi.

Bu güzel 4 sezon için Erbak ve Kızıl aileleri ve Uludağ İçecek Türk A.Ş.’ye Sayın Ömer Kızıl ve Sayın Mete Öz’ e sponsorlukları boyunca sağladıkları ve kulübümüz ile karşılıklı anlaşarak feragat ettikleri alacakları ile ayrılırken de sağladıkları maddi ve manevi katkılar için gönülden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
Bursaspor Basketbol Kulübü olarak mücadelemize ilk günkü heyecan ile devam edeceğimizin bilinmesini isteriz. Bursaspor Basketbol Kulübü
BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İŞTE BURSASPOR YÖNETİMİNİN 16 HAZİRAN’DA İSTİFA ETME SEBEBİ!
Yayınlanma 12 Haziran 2023, Pazartesi 17:55:26
Güncelleme 12 Haziran 2023, Pazartesi 17:55:34
BursaspordaBugün