ANDREWS NASIL GERİ DÖNECEK?


Yayınlanma 21 Mart 2023, Salı 15:58:18
Güncelleme 21 Mart 2023, Salı 15:58:30
BursaspordaBugün

Frutti Extra Bursaspor, Andrew Andrews'i yeniden transfer ederek kadrosuna dahil etti. Amerikalı oyuncunun takıma nasıl bir katkı vereceği merak ediliyor.

Frutti Extra Bursaspor, geçtiğimiz sezon takımında yer alan Andrew Andrews'i yeniden transfer ederek kadrosuna kattı.

2021-2022 sezonunda da Frutti Extra Bursaspor forması giyen Andrews, takımının başarısı için önemli bir rol oynamıştı. Bu sezon için de takımın beklentilerini karşılaması ve özellikle savunma ve hücum performansıyla öne çıkması bekleniyor.

Andrews, sezonun ilk yarısını Panathinaikos takımında geçirdi. Ancak takımda çok fazla süre alamadı ve yeterince forma şansı bulamadı

Frutti Extra Bursaspor'a transferi ile birlikte tekrar Türkiye'de olacak olan Andrews'in burada daha fazla süre alması ve daha iyi performans göstermesi bekleniyor.

Amerikalı oyuncunun hücum gücü ve şutlardaki başarısı takım için önemli bir artı olacak. Aynı zamanda savunmada da etkili bir oyuncu olan Andrews, takımın savunma performansını da artıracak.

Potanın Timsahları, Andrews'in tekrar transferi ile birlikte takımın ligde daha iyi bir performans göstermesi beklenirken Galatasaray maçında oyuncunun süre alması bekleniyor.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BATUHAN KÖR, TFF 2. LİG’E ÇABUK ALIŞTI!
Yayınlanma 21 Mart 2023, Salı 15:58:18
Güncelleme 21 Mart 2023, Salı 15:58:30
BursaspordaBugün