ALİNUR AKTAŞ’TAN TRANSFER TAHTASI AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:08:39
Güncelleme 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:08:39
BursaspordaBugün

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor’un transfer tahtası ile ilgili açıklamalarda bulundu. Aktaş önümüzdeki sezon transfer tahtasını komple açmanın planlarını yaptıklarını ifade etti..

Alinur Aktaş’ın açıklamaları şu şekilde:


“Şuan biz filiz lisansı açılmasıyla alakalı 1 hafta 10 gün içinde çok önemli hamlelerimiz olacak. Komple tahtayı açmak gibi planlarımız var. FIFA’nın da çok ilginç uygulamaları bulunuyor. 9 ihtarda kapatmadıkları tahtayı 3. ihtarda kapattıkları olmuş. Buradan sanayicilere sesleniyorum. Hiç kimsenin bir kuruşunun heba olmayacağı bir ortam var. Birileri hala Ak Partili Alinur Aktaş’ın ya da Bursa Büyükşehir Belediyesi Müdürü Ömer Furkan Banaz diye bakarlarsa duruma bir arpa boyu ilerleyemeyiz. Ömer kardeşimiz çok iyi pırıl pırıl bir insan. Ekibi de aynı şekilde”

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Şimdi sen. Bizi ne sanıyorsun sayın belediye başkanı. Oyları bize verin bak tahtayı açıyoruz mu diyorsun. ???????? bu taraftar oy zamanı gelip bizden oy istemeyin demedimi tüm siyasilere bunun içinde sizde varsınız. Artık Bursa’dan ve Bursaspor’dan elinizi çekin. Siz Bursa Büyükşehir belediye başkanı olduğunuzdan bu güne Bursaspor iki kez küme düştü farkındaymışsınız hiç bir vizyon ve dayanışma içinde olmadınız ve unutmayın ki sizin döneminizde otopark Bursaspor katlı otoparkı sizin döneminizde bir firma aldı sonra sattı alınıp aynı ayın içerisinde başkasına satıldı bunun da nasıl ve neler için yapıldığı belli Bursaspor’un hakkı nerede olursa olsun kalmaz bit gün gelecek ve geri alınacak. Saygılar.
11.04.2023 / 15:53:24
Bülent Durukan
Bursada hiçbir yönetici olacak insan yokta belediye kulübü yönetir elbette alinur başkan da hakli bursa marka şehir daha kötüye gitmesin istiyor bursaspor futbol takımını niçin idareci yok cunki soydular bursasporu gelirlermi cunki calincak birsey kalmadı kimin eli bu guzude kulübü bu hale getirdiyse Allahindan bulsun hadsizler hirsixlar yazıklar olsun size
10.04.2023 / 18:23:31
Ahmet s


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ALİNUR AKTAŞ’TAN DİKKAT ÇEKEN BURSASPOR AÇIKLAMASI!
Yayınlanma 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:08:39
Güncelleme 10 Nisan 2023, Pazartesi 13:08:39
BursaspordaBugün