ALİNUR AKTAŞ'TAN BURSASPOR AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 10 Ocak 2023, Salı 22:06:07
Güncelleme 10 Ocak 2023, Salı 22:06:07
BursaspordaBugün

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 10 Ocak Gazeteciler Günü’ne özel gazetecilerle bir araya geldi. Aktaş, Bursaspor ile ilgili konuştu.

Bursaspor’da devre arası çalışmaları ve CAS süreci devam ederken Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bu akşam Merinos Kültür Merkezi’nde 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi.

"DESTEK VERMEYE ÇALIŞIYORUM"
Toplantıda Bursaspor ile ilgili de konuşan Aktaş, “Başka takımlarda herkesin bir kulüp başkanı var. Bursaspor’un Sağlam temeller üzerine oturtması gerekiyor. Şirketleşmek lazım. Artık bunu bizim belediye başkanına bırakmamamız gerekiyor Pırıl pırıl bir arkadaşımız şu anda yönetmeye çalışıyor, ben de destek vermeye çalışıyorum. Biz de bırakırsak vallahi düşer billahi düşer Bursaspor” dedi.

"BURSASPOR'U ÇOK SEVİYORUM"
CAS süreci ile ilgili de konuşan Aktaş, “Şu an CAS ile görüşüyoruz muhtemelen olumsuz yanıt gelecek. Tahta açılınca hemen şampiyon olacağız sanıyorlar. Niye daha sağlam temellere kurmuyoruz. Ben hiç maça gitmiyorum Bursaspor’u çok seviyorum istifaya çağrılıyoruz. Ayıp değil mi yahu Ben Bursaspor’u çok seviyorum her şey için Bursaspor çok önemli bir marka” dedi.

"BİR LİRA PARA ALMADAN GİDECEK"
Benzinlik ile ilgili de konuşan Belediye Başkanı, "Benzin istasyonu yok hükmünde bir lira para almadan gidecek. Yaptığımız işler gerçekten şartları zorlayarak yapıyoruz. Bu şehrin belediye başkanıyım, bu şehre bir vefa borcum var.  Bursaspor, Bursa’ya lazım. Kimseye sitem etmiyorum ama herkesten destek bekliyoruz” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR HÜCUM ÇALIŞTI!
Yayınlanma 10 Ocak 2023, Salı 22:06:07
Güncelleme 10 Ocak 2023, Salı 22:06:07
BursaspordaBugün