ALİNUR AKTAŞ: “BURSASPOR’U ÇOK SEVİYORUM”


Yayınlanma 26 Şubat 2024, Pazartesi 13:25:53
Güncelleme 26 Şubat 2024, Pazartesi 13:26:05
BursaspordaBugün

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor Kulübü’ne yaptığı ziyaretle ilgili olarak, “Buraya seçim çalışması olarak gelmedik, yönetim kurulumuza iade-i ziyaret yapmak istedik. Ben Bursaspor’u çok seviyorum. Bursaspor'un bu şehrin bir reklam yüzü bir markası olduğunu çok iyi biliyorum” dedi.

Bursaspor Kulübü’nü ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, şunları söyledi: “Öncelikle buraya seçim çalışması olarak gelmedik, yönetim kurulumuza iade-i ziyaret yapmak istedik. Siz hepiniz Bursa'nın evladısınız. Matematiksel olarak en altta olsak da sezon sonunda başarabileceğinize inanıyoruz.Ben Bursaspor’u çok seviyorum. Bursaspor'un bu şehrin bir reklam yüzü bir markası olduğunu çok iyi biliyorum. Bursa'nın tüm dinamiklerini kalan 11 haftasında takımımıza odaklanmasını ve destek vermesini diliyorum. Bizim Bursaspor için kurumsal bir bakış açısına kısa, uzun ve orta vadede planlara ihtiyacımız var. Biraz inanç ve kenetlenmenin bu haftadan itibaren bizlere çok önemli değişiklikler olacağına inanıyorum. Kara sayfaları kapatıp yepyeni sayfalar açmak lazım. 

Buca maçını kazanmak adına her şeyi yapmalıyız. İnşallah coşkuyu hep birlikte soyunma odasında yaşarız. Buca maçı bir şeyleri değiştirmek adına çok önemli bir başlangıç.’’


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A DİKKAT ÇEKEN ZİYARET!
Yayınlanma 26 Şubat 2024, Pazartesi 13:25:53
Güncelleme 26 Şubat 2024, Pazartesi 13:26:05
BursaspordaBugün