ALİMPİJEVİC’TEN SEZON ÖNCESİ AÇIKLAMALAR! “KİMSE BİZİ…”


Yayınlanma 21 Eylül 2022, Çarşamba 11:33:59
Güncelleme 21 Eylül 2022, Çarşamba 11:33:59
BursaspordaBugün

Frutti Extra Bursaspor’un başantrenörü Dusan Alimpijevic sezon öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon Frutti Extra Bursaspor’u EuroCup finaline taşıyan koç Dusan Alimpijevic, yılın belki de en dikkat çekici koçluk performansını sergilemişti. Genç çalıştırıcı, bu başarının ardından Avrupa basketbol sahnesinde adından övgüyle söz ettirmişti.

“100 ADIM İLERİ ATTI”
Frutti Extra Bursaspor’un başarıyı istiktara çevirmek istediğini söyleyen Alimpijevic, ““Bursa’nın ciddi bir kulüp olma konusunda önemli hırsı var. Kulüp artık iki yıl önceki gibi değil. Özellikle EuroCup finalinden sonra kesinlikle aynı değil. Organizasyonel olarak 100 adım ileri attı, finansal olarak çok daha iyi durumda” dedi.

“İSTİKRAR ARAYAN BİR KULÜP”
Çok fazla çalışanlarının olduğunu ve harika bir tesislerinin olduğunu söyleyen Alimpijevic, “Kocaman bir salonumuz ve takıma duygusal yönden bağlı taraftarlarımız var. Dört milyon nüfuslu bir şehirde kulübü yürekten destekleyen 7-8 bin kişi, her maçta tribünleri dolduruyor. Bursa, tekrar EuroCup ve Basketbol Süper Ligi playofflarında yer almak isteyen, istikrar arayan bir kulüp. Bu geçen yıldan daha zor olacak çünkü artık kimse bizi hafife almıyor” şeklinde konuştu.


Kaynak: eurohoops.net


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR'DA BASIN TOPLANTISI GÜNÜ! O İSİMLER KONUŞACAK...
Yayınlanma 21 Eylül 2022, Çarşamba 11:33:59
BursaspordaBugün