ALİ AY KARARINI GÖZDEN GEÇİRECEK!


Yayınlanma 28 Temmuz 2023, Cuma 19:04:31
Güncelleme 28 Temmuz 2023, Cuma 19:09:31
BursaspordaBugün

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, Recep Günay ve Ali Ay’la bir araya geldiğini açıkladı. Sakder, Günay’ın Olağanüstü Genel Kurul’u düşünmediğini, Ali Ay’ın ise camianın kaosa sürüklenmemesi gerektiğini ve bu nedenle kararını gözden geçirmek istediğini kendisine ilettiğini söyledi.

Galip Sakder'in açıklaması şu şekilde: "Kamuoyunun bilgisine… Değerli Bursasporlular, son genel kurulumuzun ardından camiamız içinde yaşanan çalkantılı süreci sona erdirmek adına Divan Başkanlık Kurulu olarak bizler de bir takım girişimler ve görüşmeler gerçekleştiriyoruz,
Bu çerçevede bugün davetim üzerine Bursaspor Kulübü Başkanı Sayın Recep Günay ile genel kurul kararı alınması halinde aday olacağını açıklayan eski başkanlarımızdan sayın Ali Ay ile biraraya geldik.

Görüşme sonunda mevcut başkan Sayın Günay, yönetim kurulu ile birlikte görevlerinin başında olduklarını, olağanüstü genel kurul kararının gündemlerinde bulunmadığı hem bana hem de Sayın Ali Ay’a iletmiştir.

Sayın Ali Ay da Bursaspor camiasının kaosa sürüklenmemesi gerektiğini her fırsatta dile getirdiğini hatırlatarak, bu ortamın bir parçası olmak istemediğini bu nedenle kararını yeniden gözden geçireceğini bildirdi.

Teksas gurubunun talebi üzerine yarın saat 14.00 Bursaspor Özlüce tesislerinde toplamış oldukları genel kurul imza dosyasını Tüzüğümüz gereği almak üzere toplanacağız."

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR İCRA DOSYALARINI PAYLAŞTI!
Yayınlanma 28 Temmuz 2023, Cuma 19:04:31
Güncelleme 28 Temmuz 2023, Cuma 19:09:31
BursaspordaBugün