AHMET YILDIRIM’DAN HAKEME, ÇAĞATAY’A VE TARAFTARA SKANDAL SÖZLER!


Yayınlanma 08 Mart 2023, Çarşamba 16:13:24
Güncelleme 08 Mart 2023, Çarşamba 16:13:45
BursaspordaBugün

Amed Sportif Faaliyetler Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, hakem aldığı talimata göre maç yönetti derken, Çağatay Yılmaz için de, “2 yıl önce bizdeyken terörist diyorlardı. Şimdi kahraman mı oldu?” İfadelerini kullandı. Yıldırım, Bursaspor taraftarına da, “Kendilerine yakışanı yaptı” dedi. Ahmet Yıldırım’ın ciddi bir ceza alması öngörülüyor.

Amed Sportif Faaliyetler Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, skandal sözler sarf etti. Güvenlik güçlerine, hakeme, Çağatay Yılmaz’a ve taraftara ilginç ifadeler kullanan Yıldırım, Bursa’da bir organizasyonun olduğunu ve güvenlik güçlerinin ise bu kadar rahat olacağını tahmin etmediğini ifade etti.

“HAKEM TALİMAT ALDI!”

Yıldırım’ın flaş sözleri şu şekilde: “Güvenlik güçleri maalesef çok rahat davrandılar her türlü kışkırtmaya izin verdiler. Hakemi hiçbir şekilde şikayet etmiyorum. Aldığı talimatı yerine getirdi. Hakemin maçı iptal etmesi gerekiyordu. Aldığı talimata göre iptal etmedi. Hakemi tebrik ediyorum. Öyle şartlarda oynadık ki maçı maçtan çok uzak yere gitti. Uzak yere gitmesinden dolayı da mağlup olduk.”

“ÇAĞATAY YILMAZ’A TERÖRİST DİYORLARDI!”

Çağatay Yılmaz ile ilgili de ilginç sözler sarfeden Ahmet Yıldırım, “Bursaspor’un golünü atan Çağatay 2 sene önce Amedspor’da oynuyordu. O zaman Çağatay teröristti diyorlardı. Şimdi kahraman oldu. Bursaspor taraftarını tebrik etmek isterdim. Ama etmiyorum. Bizlere hak etmediğimiz şekilde davrandılar. Kendilerine yakışanı yaptılar. Biz de kendimize yakışanı yapacağız. Buraya gelen takımları çiçekle karşılayarak kazanmaya odaklı sezon sonunda şampiyon olacağız” dedi.

Ahmet Yıldırım bu sözlerinden dolayı ciddi bir ceza alması bekleniyor.

BU HABERİN YORUMLARI
Diyarbakır'da 16 17 yaşındaki topculara bıçak atildiginda neden çıkıp konuşmadin sizin taraftariniz cokmu iyi karşıladı az bile yaptılar asıl o maçın iptal olması gerekiyordu boş boş konusuyorsun ezildiniz burda git yaşını tut
09.03.2023 / 03:05:39
selçuk demir


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR SEFERE ÇIKIYOR!
Yayınlanma 08 Mart 2023, Çarşamba 16:13:24
Güncelleme 08 Mart 2023, Çarşamba 16:13:45
BursaspordaBugün