AHMET KILIÇ KİTAP ÇIKARTTI! "GERÇEK BURSASPORLULAR ÜZGÜN..."


Yayınlanma 01 Kasım 2022, Salı 17:02:45
Güncelleme 01 Kasım 2022, Salı 17:02:45
BursaspordaBugün

Bursaspor'un eski futbolcusu Ahmet Kılıç, Bursaspor'un son durumuyla ilgili açıklamalarda bulunurken yeni kitabını da tanıttı.

Bursaspor'un eski futbolcusu Ahmet Kılıç, Bursasporda Bugün'e özel açıklamalarda bulundu.

Gerçek Bursasporluların çok üzgün olduğunu söyleyen Ahmet Kılıç, “3-5 senedir bu iş devam ediyor. Bunu üzerine yanlışlar da gelip bir de güvenirlilik kaybolunca bu duruma geldik. Bu gençlere destek vermek gerekiyor. Takımı bu hale getiren bu çocuklar değil. Önceki idareciler bunu bu duruma getirdi. Böyle bir şey yarattılar. Bunun sonucunda böyle kötü bir şablon ortaya çıktı. Bundan sonra yapılacak bir şey yok. Bu takımla gideceğiz. Bu takımın moralini bozmadan motivasyonu bozmadan üst seviyeye çıkaracağız. Puan olarak iyi değiliz. Ama en azından iç yapısı takımın huzurlu. Çok üzüntülüyüz. Gerçek Bursasporlular böyle düşünüyor” ifadelerini kullandı."ÖZEL ÇALIŞMA OLMADAN OYUNCUNUN GELİŞME ŞANSI YOK"
Çıkarttığı kitap ile ilgili de konuşan Kılıç, “Şimdi şöyle ben bu işle ilgili bir kitap çıkarttım. 3 yıldır çalışıyordum. Büyük bir emek verdim. Sonunda kitabı çıkarttık. Öncelikle şöyle söyleyeyim bu kitap bir ön çalışma. Asıl iş antrenörlere düşüyor. Ben Türk futbolunun derdini anlattım. Nasıl pozisyon alınacağını, nasıl hücum edileceğini anlattım. Defans oyuncusunu ele almadım ben. Defans oynayan bir oyuncu değildim. Bunu her yerde söylüyordum. Özel çalışma olmadan oyuncunun gelişmesine imkan yok” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA KRİTİK TOPLANTI!
Yayınlanma 01 Kasım 2022, Salı 17:02:45
BursaspordaBugün