ACUN ILICALI’DAN BURSASPOR YORUMU!


Yayınlanma 05 Temmuz 2023, Çarşamba 08:44:56
Güncelleme 05 Temmuz 2023, Çarşamba 08:45:08
BursaspordaBugün

Acun Ilıcalı, Bursaspor başta olmak üzere Kocaelispor, Sakaryaspor, Eskişehirspor ve Göztepe takımların gönlünde yerinin farklı olduğunu söyledi. Ilıcalı ayrıca Türkiye’den takım almayı düşünmediğini belirtti.

Hull City’den sonra İrlanda Premier Ligi ekiplerinden Shelbourne FC'nin çoğunluk hisselerini satın alan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan Bursaspor’la ilgili dikkat çeken bir yorum geldi.

Sahibi olduğu İngiliz ekibi Hull City ile İstanbul’a gelen Ilıcalı, Türk futbolunda kalbinde özel yeri olan 5 takımı saydı ve “Bursaspor, Kocaelispor, Sakaryaspor, Eskişehirspor ve Göztepe takımlarının benim gönlümdeki yeri çok farklıdır. Çünkü bu takımlara karşı olağanüstü bir sevgi var. Taraftar kitleleri de çok güçlü. Bu faktörler camiaları çok iyi motive ediyor” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE’DEN KULÜP ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”
Acun Ilıcalı, bir soru üzerine, “Türkiye’den bir kulüp almayı düşünmüyorum. Zaten İngiltere ve İrlanda’da 2 kulübüm var. Şu anda en büyük konsantrasyonum Hull City’yi Premier Lig’e çıkarmak üzerine” ifadesini kullandı.

HULL CITY BURSA’YA GELİYOR
Bu arada Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City, 9 Temmuz Pazar günü Bursa’da Hatayspor ile depremzedelere yardım amacıyla özel bir maç yapacak.
Bu anlamlı dostluk karşılaşması, pazar akşamı saat 19.30’da Sütaş Timsah Park‘ta oynanacak ve tv8’den canlı olarak ekrana gelecek.

BU HABERİN YORUMLARI
Acun Ilıcalı bırak bu boş lafları gonlundeyse bir Türk takımıyla da anlaş.biraz memlekete faydan dokunsun.
05.07.2023 / 19:01:40
Önder Bakırcı


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA ALİ AY SESLERİ YÜKSELİYOR!
Yayınlanma 05 Temmuz 2023, Çarşamba 08:44:56
Güncelleme 05 Temmuz 2023, Çarşamba 08:45:08
BursaspordaBugün