Ahmet Bozdemir'den Batalla süprizi! - Bursaspor'da Bugün Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
Bursaspor'da Bugün
HABER DETAYI
Anasayfa       Bursaspor

Ahmet Bozdemir'den Batalla süprizi!

Bursaspor Kulübü başkan adayları Olağanüstü Divan kurulunda yönetim kurulu üyelerini ve projelerinden yarım saatlik açıklamalar yaptı.
Paylaş :        
14 Mayıs 2018 / Saat: 19:59            Yazdır            Arkadaşına Gönder
  +   -

Bursaspor Kulübü Başkan adayı Ahmet Bozdemir Olağanüstü Divan Kurulunda şu konuşmayı yaptı:

Değerli Divan başkanım, kıymetli divan kurulu üyelerimiz, çok değerli mevcut kulüp başkanım, sevgili basın mensupları, değerli misafirler.

Öncelikle bu mabet altında sizler gibi kulübümüzün çok değerli büyükleriyle bir arada olmanın heyecanını yaşıyorum. Sizler gibi uzun yıllar boyunca, Kulübümüzün her döneminde faal biçimde yer alan, bu yüce divanda bir araya gelen değerli abilerimizin, bu güne kadarki hizmetleri için bir Bursaspor sevdalısı olarak hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

Değerli divan kurulu üyeleri, kısa da olsa size kendimden bahsetmek için bu kürsüye çıktım. Ticaretle uğraşıyorum. İnşaat malzemeleri satan şirketlerimizin yanı sıra tuğla üretimi yapan 3 fabrikayı bünyemize katarak Türkiye genelinde 60 ilimize malzemelerimizi satıyoruz. EKAR şirketler grubu olarak yaklaşık 1150 çalışanımızla hizmet veriyoruz.

2015 yılında Bursaspor’da yöneticilik ve Asbaşkanlık yapma fırsatını buldum. Bu gerçekten benim için çok büyük bir onurdu. Yönetici olmadan önce destek verdiğim Bursaspor’a, yönetici olduktan sonra, çok daha fazla heyecanla hizmet etmeye devam ettim. İlk desteğimiz 2014-15 sezonuna dayanıyor. O yıl oynanan Beşiktaş maçında göğüs reklamı sponsoru olduk. Ardından Özlüce tesislerinde siz değerli basın mensuplarının çalışma şartlarını iyileştirmek için Basın Çalışma Ofisini yaptırdık. Yeni stadyumumuzda Teksas’a açılan kapılardan birinin isim hakkı aldık, ardından Kasımpaşa deplasman sponsorluğunu üstlendik ve arkasından bir çok deplasmana daha sponsor olduk. Pablo Martin Batalla’nın fikriyle takımımıza tozluk sponsoru olduk. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bu sponsorluk biçiminde yine biz vardık. Hazır yeri gelmişken, bizlerin gönlünde taht kurmuş ve hepimizin kıymetlisi olan, adını efsanelerimiz arasına yazdırmış Pablo Martin Batalla’ya da huzurlarınızda teşekkür ediyor, bizlere yaşattığı büyük mutluluklar için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ve Burada kendisine seslenmek istiyorum; “Burası senin evin ve biz seni hiç unutmayacağız.” Hatta ve hatta gelecekte onu yeniden kulübümüze kazandırmak için elimizden geleni yapacağız.

Sizler gibi uzun yıllar boyunca kulübümüze emek vermiş değerli divan kurulu üyelerinin önünde yaptıklarımızı sıralamak istemem lakin şunu söyleyebilirim ki başkan her kim olursa olsun biz armanın yanındayız ve seçimi kazanırsak daha fazlasını yapacağız, kaybedersek de başkan olacak arkadaşlarımıza sarılacak ve büyük Bursaspor taraftarı olarak yine desteğimizi maddi-manevi sürdüreceğiz.. Çünkü bizler sizlerden böyle gördük, böyle öğrendik…

Sonradan Bursaspor’lu olunmaz. Bursasporluluk aileden gelen bir mirastır. Babadan oğula ondan da torunlara geçen bir aidiyettir. Bizler doğuştan Bursasporlu olduğumuz için iyi günde de kötü günde de kulübümüzün yanında olacağız. Bundan aylar önce işler sportif anlamda kötü gittiğinde ortaya çıkıp ben ve değerli arkadaşlarım ortaya bir duruş koyduk ve adaylığımızı açıkladık. Bizce, arkadaşlarımızca yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu ve sağda solda konuşmak, internet köşelerinde yazıp çizmek, orda burada dedikodu yapmak yerine dedik ki “biz adayız”. İşlerinde başarılı pırıl pırıl arkadaşlarım ve ben bir tavır koyduk ortaya. Ancak bir kısmı burada bulanan, Bursaspor sevdalıları olan bu yiğit adamlarla gece gündüz çalışarak buraya kadar geldik.

Hepsi kendiişlerinde sektörlerinin en iyileri olmayı hak etmiş değerli kardeşlerimle çalıştık, çabaladık, yoğun bir süreç geçirdik. İlk önceliğimiz olan istişare kurumunu harekete geçirip hep birlikte taşın altına elimizi nasıl koyarız diye yoğun bir gayret dönemi geçirdik. Hala da aynı şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Hatta buradan çıkınca da yine seçim ofisimizde toplanacağız ve belki de sabaha kadar sürecek toplantılarımızda mevcut borçlar, hedefler, yeni projeler gibi konu başlıklarında toplantılarımızı yapacağız.

Yönetim kurulu arkadaşlarımı sizlere tanıtmak isterim.
Erkan kamat Turizm ve hotel işiyle ilgileniyor şampiyon yönetimde futbol şubesi sorumlusuydu.
Mustafa şayık, inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. Daha önce kulübümüze reklam ve sponsorluk desteği verdi.
Serhat yıldırır, kendisi otomotiv ve sanayici
Muharrem mustafa yağar otomotiv işiyle uğraşıyor
Murat yakıcı, avukat kardeşim
Ersoy horoz, inşaat işiyle meşgul
Burak yağız, inşaat ve mobilya sektörü üzerine faaliyet gösteriyor
Burhan ılgın abimiz, kuyumcu
Fatih koştu, gayrimenkul ve maden işi yapıyor
Bülent mumcu, otomotiv ve klima üzerine şirketleri var
Yasin tomurcuk, otomotiv işiyle uğraşan bu genç kardeşimiz ibrahim yazıcı döneminde merinos spor yönetimindeydi.
Çağlar yonca, inşaat işiyle uğraşıyor.
Ayrıca diğer listemizde bulunan bazı isimler ise şöyle

Tff listemizde yer alan selçuk eren, Öztürk yazıcı ve Nejat çölek
İbrahim yazıcı yönetiminde yer alan değerli eski yönetici arkadaşlarımız
Yine disiplin kurulunda yer alan doğan kerim abimiz ve ismet hakkı sezgin abilerimizde sizlerden biri ve bu yüce divanın üyeleri.
Değerli divan kurulu üyeleri;

Nasıl aylar önce çıkıp biz adayız dediysek emin olun bu pırıl pırıl insanlar gibi birçok grup bizim yanımızda yer aldı. Birçok derneğin ziyaretine gittiğimizde, onlarla dertleşip bir bardak çaylarını içtiğimizde, bizleri karşıladıklarında bir kez daha anladık, ne kadar büyük bir camianın parçası olduğumuzu. Öyle anlar ve öyle zamanlar geldi ki burada bulunmanın verdiği cesaret ve çaba meğer bu yeşil beyaz renklerin büyüklüğündenmiş.

Değerli abilerim! Divan başkanlık kuruluna dilekçemizi verdiğimizde sayın divan başkanımız bizden “alt yapıya destek anlamında bir bağış yapacak mısınız” dediğinde “seve seve” dedik. Hiç düşünmedik çünkü konu Bursaspor olunca gerisi bizim teferruattır. Dileriz diğer başkan adaylarımız da aynı hassasiyeti göstermişlerdir. Tıpkı o gün olduğu gibi bugün de miktar her ne olursa olsun asla düşünmeyeceğiz ve konu Bursaspor’un menfaati ise gerekeni yapacağız. Burada size söz veriyorum, Bursaspor asla ikinci düşüncemiz olmayacak.
Burada aramızda olmayan birçok değerli abimiz var, geçmişte kaybettiğimiz abilerimize ve şampiyonluk göremeden yitirdiğimiz Bursasporlulara selam olsun… Ruhları şad olsun. Geçtiğimiz günlerde büyük başkan, rahmetli İbrahim Yazıcının ölüm yıl dönümü münasebetiyle stadyum açılışındaydık. Çok duygulandık ve yine göğsümüz kabardı. O dönemden yönetici olan arkadaşlarımızdan bazıları da şu an mevcut ekibimizde bizlerle beraber. Öncelikle bizlere o günleri yaşattıkları için bir kez daha huzurunuzda teşekkür ediyorum. Ve burada yine söz veriyorum, şampiyonların ismini layık olan yerlere yazdıracağız…

Değerli divan kurulu üyeleri, divan başkanımız bu toplantı öncesi bizlere bilgi verirken kolaylık olsun diye bilgisayardan sunum yapabilirsiniz dedi. Bizler de kendilerine o gün bir arada olup kendimizi anlatalım dedik. Birçok projemiz var… Finansal açıdan, kriz ve nakit yönetimi açısından, gelir getirici çalışmalar açısından, sosyal ve sportif açıdan, teknoloji tabanlı çözüm önerilerimiz gibi birçok projemiz var, içiniz rahat olsun. Ama en önemli projemiz sizler gibi kıymetli kişilerin sözlerini dinlemek. Nasip olursa 17 Mayıs akşamı bir iftar programımız var, sizler de davetlimizsiniz. Kabul buyurup teşrif ederseniz bizleri onure ederseniz, başımızın üstünde yeriniz var. Orda bazı projelerimizi açıklayacağız. Değerli abilerim öncelikle şunu bilin biz bu borçtan korkmuyoruz ve gereği neyse onu yapacağız.

Projemiz çok ama önceliğimiz kulübümüze finansal çözümler kazandırmak ve biz buna hazırız. İşte projelerimizden bazıları;
Forum Bursaspor avm, Bursaspor sürücü kursları, Bursaspor atm pointler ,Bursastore cep shop ,Bursaspor mobil taraftar uygulamaları gibi bir çok yeni gelir getirici çalışmalarımızın yanı sıra Stadyum isim hakkı, tesisler, gibi ayrıca büyük ölçekli planlamalarımızda hazır durumda.

Bir kez daha burada sizler gibi kıymetli insanların karşısında beni dinlediğiniz için size sonsuz teşekkürlerimi sunar, hepinizi sevgi ve selamlarımı sunarım. Yarın ramazan ayının ilk günü, hayırlı ramazanlar dilerim. Hepinizi ayrı ayrı saygıyla hürmetle selamlıyorum
Sağ olun var olun.


Bu Haberin Yorumları ( 1 )
oyumu 4 adayada vermeyi düşünmüyordum ama bu divandaki konusmalardan en dürüst en güçlü ismin ahmet bozdemirin olduğu kanatine vardım diğerlerin afedersiniz hiçbirşey olmaz,hüseyin 2 kelimeyi bir araya getiremedi,ali desen saçmaladı kizardi bozardi,lemi desen palavralar sıktı kongrede leminin projelerini doğru olmadigini patlatcaklarmis çok iyi olur.bu arafa BATALLA hamlesi çok iyi olur ama sadece bununla kalma sayın ahmet bozdemir

18.-2.15-0 / 00:05
erdi caliskanYorum Yazın
 Diğer Haberlerden Bazıları
Bursa sizin arkanızda mücadele edin yeter!
Bursaspor, ikinci yarının startını tarihinin en kötü dönemini yaşayan Fenerbahçe'yle veriyor
0      101
PAYLAŞ
Şova hazır mısın Bursa!
Yarınki Fenerbahçe maçında tribünler tek ses, tek yürek olacak.
0      455
PAYLAŞ
Okan Kocuk ne olacak?
Bursaspor yönetimi, tecrübeli file bekçisi için karar vermeye çalışıyor. 
0      472
PAYLAŞ
Serbest kalma bedeli yok
Yeşil beyazlı yönetimin, Muhammed Şengezer'le yaptığı anlaşmanın detayları ortaya çıkmaya başladı.
0      438
PAYLAŞ
350 bin dolarlık destek
Bursaspor yönetimini ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı...
0      441
PAYLAŞ
Bursaspor-Fenerbahçe rekabetinde 100. randevu
Süper Lig’in 18. haftasında evinde Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Bursaspor rakibiyle 100. maçına ...
0      274
PAYLAŞ
ŞU ANDA OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor...